Szukasz małego sprzętu AGD do domu?

14.09.2016
Szukasz małego sprzętu AGD do domu?

Teraz możesz odnaleźć je również z Beko…Szybkie, efektywne, ale – przede wszystkim – smaczne gotowanie wymaga używania w kuchni odpowiednich sprzętów.

Nawet, jeśli nasza kuchnia wyposażona jest w nowoczesny piekarnik, lodówkę NeoFrost oraz płytę indukcyjną, która sama wykrywa zajęte pola, to pozostaje jeszcze kwestia tego, aby do piekarnika (a potem do lodówki) można było coś włożyć, a na płycie – coś postawić. Firma Beko postanowiła zadbać o to, aby cały proces gotowania przebiegał bezproblemowo od A do Z i wprowadziła do swojej oferty całą gamę urządzeń małego AGD, które mają za zadanie pomóc nam w kuchni. Jednocześnie marka zadbała o to, aby owe drobne sprzęty prezentowały się godnie i z klasą. Nie może być inaczej – w końcu kuchnia nazywana jest często sercem całego domu.

W przygotowaniu smacznego, pożywnego śniadania dla całej rodziny przyjdą z pomocą czajniki elektryczne. Wielbiciele herbaty docenią na pewno model WKD6246W, wyposażony w cyfrową regulację temperatury. To rozwiązanie sprawi, że przygotowanie ulubionego gatunku herbaty będzie szybkie i proste, a Wasz dzień rozpocznie się od filiżanki idealnego napoju. Jeśli preferujecie zimne napoje, to z pomocą przyjdą wyciskarki do cytrusów – model CJB6100W dysponuje mocą aż 100W
i poradzi sobie nawet z najkwaśniejszą cytryną, w kilka sekund robiąc z niej smaczną lemoniadę. Wreszcie, świetnie prezentujący się toster zapewni Wam wyśmienicie wypieczone grzanki (lub bułki – specjalny ruszt jest dołączony do zestawu), a dodatkowo nie będziecie musieli się martwić, że Wasze pociechy poparzą się gorącą obudową – podczas pracy urządzenie pozostaje chłodne.

Beko pomoże Wam również w przygotowywaniu większych posiłków. W rozdrabniaczu CHG6400W bez trudu poszatkujecie do 1 litra dowolnej zawartości – w tym także ciepłej, bowiem jego misa jest termoodporna. Po wykonanej pracy najważniejsze części urządzenia umyjecie w zmywarce. Jeśli zastanawialiście się nad zakupem blendera ręcznego, to tu Beko również ma się czym pochwalić. Model HBS6702W wyróżnia się aż sześcioma ustawieniami prędkości (oraz funkcją Turbo), a model HBA6700bogactwem dołączonych akcesoriów. Jeśli potrzebujecie czegoś o większej pojemności, to idealnym rozwiązaniem będzie blender stojący, który w swojej 1,5-litrowej misie bez problemu skruszy także lód. Dopełnieniem oferty Beko w tym segmencie jest mikser ręczny, charakteryzujący się bardzo ładnym wyglądem.

Elegancki wygląd charakteryzuje zresztą wszystkie urządzenia małego AGD od Beko. Urządzenia będą dobrze prezentować się w każdej kuchni, a jeśli zaistnieje potrzeba schowania ich, to z pomocą przyjdą rozwiązania znacznie ułatwiające tę czynność – nieplączące się, spiralne przewody czy schowki na kable.

Jeśli więc planujecie zatrudnić w swojej kuchni jakiś nowych, małych pomocników, to warto odwiedzić tutaj i rozważyć zakup nowego sprzętu od Beko.

Udostepnij:

Komentarze (28)

[email protected] 24.09.2016 22:05
W kuchni mam tylko zmywarkę Beko, ale jest super
Madzai 19.09.2016 10:31
Bardzo fajnie, że Beko wprowadziło małe AGD :) mam duże sprzęty Beko i bardzo je chwalę :)
danusia19671 15.09.2016 19:04
Bardzo się cieszę, że pojawi się drobny sprzęt, superowe są też nagrody większe, szkoda, tylko że nie za same punkty, tylko jeszcze za konkurs.
ania2610 15.09.2016 17:26
Miła niespodzianka, cieszę się bardzo, że nowy, drobniejszy sprzęt pojawi się wkrótce w katalogu :)
Doradca Smaku 15.09.2016 15:16
kasia.s jeszcze chwila i się doczekasz :) Pozdrawiam, Doradca Smaku.
kasia.s 15.09.2016 11:14
Nie mogę doczekać się października i nowych nagród ;)
Doradca Smaku 15.09.2016 08:44
Cukiereczek bardzo mi miło! Będę wiedział na przyszłość jakie teksty są dla Was interesujące :)
Doradca Smaku 15.09.2016 08:43
Koral - zachęcam do aktywności w serwisie, które z pewnością zwiększą Twoją szansę na wymarzony blender :) Pozdrawiam, Doradca Smaku.
cukiereczek 14.09.2016 19:42
Ale radości sprawił ten artykuł i teraz czekamy na październik na nowe nagrody.
KORAL 14.09.2016 18:53
DS może byś tak stworzył Bank udzielający kredytu w postaci punktów :)) Może wtedy zwiększą się moje szanse na blender :)) Gorąco pozdrawiam ! :)
prymat