Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Świąteczne ciężarówki Coca-Cola w Gdańsku

W ubiegłym tygodniu atmosfera w Gdańsku była naprawdę gorąca. Wszystko za sprawą czterech kultowych ciężarówek Coca-Cola, które dotarły tam, aby zaprosić wszystkich mieszkańców do wielkiej świątecznej zabawy! Koncert finalistów The Voice of Poland, Margaret i Arki Noego to tylko niektóre z atrakcji!

W zeszły weekend cztery ciężarówki Coca-Cola przejechały przez Trójmiasto, aby spotkać się w Gdańsku i tam podarować wszystkim mieszkańcom wiele powodów do radości.

 

Łącznie na wydarzenie dotarło 21 tys. osób, które wzięły udział w świątecznym koncercie z udziałem Margaret, finalistów The Voice of Poland oraz Arki Noego. Całą imprezę poprowadził Tomasz Kammel i Maciej Musiał, którzy zapraszali wszystkich do wyjątkowej zabawy. Co więcej, wszyscy chętni mogli w Pokoju Świętego Mikołaja zrobić sobie nastrojowe zdjęcia, aby następnie podarować je swoim bliskim.  Niesamowitą popularnością cieszyła się wirtualna przejażdżka saniami Świętego Mikołaja, którą umożliwiały specjalne okulary.

Świąteczne ciężarówki Coca-Cola w Gdańsku

Świąteczne ciężarówki Coca-Cola w Gdańsku

 

Świąteczne ciężarówki Coca-Cola w Gdańsku Świąteczne ciężarówki Coca-Cola w Gdańsku

 

W tych wyjątkowych chwilach Coca-Cola towarzyszyła też marka Prymat, która przygotowała strefę dla najmłodszych, w której wszystkie dzieci mogły wykonać pachnące goździkami ozdoby. Nie mogło zabraknąć też aromatycznych upominków Prymat, które pozwolą wyczarować w kuchni prawdziwe korzenne smakołyki.
Tę wspaniałą atmosferę i wyjątkową grudniową aurę uwieczniliśmy na fotografiach, aby w ten sposób zaprosić Was już na kolejne wydarzenia, które tym razem czekają mieszkańców Lublina, Warszawy, ale też m.in. Wrocławia i Stalowej Woli.
Wspólnie z Coca-Cola marka Prymat zaprasza Was i Waszych najbliższych do świętowania. Już teraz zapoznajcie się z mapką planowanych wydarzeń w Waszym mieście.

 

 

 

Świąteczne ciężarówki Coca-Cola w Gdańsku

 

 

 

Doradca Smaku 11.12.2015 15:56
Po kliknięciu w mapkę można sprawdzić, gdzie będzie można spotkać świąteczne, ciężarówki Coca-Cola. W ciągu tygodnia pojedynczo odwiedzają różne miasta - natomiast w weekend spotykają się na wielkim wydarzeniu - takim jak to, które odbyło się w Gdańsku.
agaK. 11.12.2015 12:09
W tą sobotę była w Ciechanowie, nie cztery a jedna i bez koncertu ale też było dużo ludzi i było kolorowo, były konkursy i dłuuuuuuugie kolejki do namiotów z atrakcjami.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak