Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Startuje świąteczna edycja pogotowia kulinarnego Michela Morana!

Startuje świąteczna edycja pogotowia kulinarnego Michela Morana!

Już od 17 grudnia na profilu na Facebooku „Doradca Smaku” rusza „Świąteczne pogotowie kulinarne Michela Morana”. Internauci będą mogli podzielić się tym, co mają w swojej lodówce, zamieszczając wpis na tablicy lub publikując zdjęcie. Już po kilku chwilach dostaną odpowiedź jak z podanych składników stworzyć świąteczne danie godne kulinarnego mistrza.

Kuchenne porady proponowane przez „pogotowie kulinarne Michela Morana” łączą zdrowe i szybkie rozwiązania, niezależnie od tego czy chodzi o wigilijną wieczerzę czy świąteczną przekąskę. Zgłodniali Internauci będą zdziwieni, że z prostych produktów można stworzyć prawdziwe cuda dla podniebienia. Teraz każdy będzie mógł się przekonać jak to jest mieć osobistego doradcę smaku we własnej kuchni.

Akcja trwać będzie tydzień, od 17 do 24 grudnia i będzie towarzyszyć promocji książki „Doradca Smaku”. Książka francuskiego mistrza kuchni to zbiór 80 przepisów na różnorodne potrawy codzienne i wykwintne oraz zbiór skutecznych trików mistrza, które udoskonalą każde danie. Michel Moran pokazuje, jak ogromne są możliwości zastosowania w kuchni ziół i przypraw. Wyjaśnia, że w każdej „kulinarnej apteczce” zawsze powinny znajdować się starannie dobrane dodatki. Zaprezentowane w książce dania są proste i łatwe w przygotowaniu, nie potrzeba do nich skomplikowanych i drogich składników. To wszystko sprawia, że „Doradca smaku” nie jest jedynie gustownym elementem wystroju kuchni, ale praktycznym i użytecznym przewodnikiem dla każdego.

Posty i zdjęcia dla kulinarnego pogotowia Michela Morana można umieszczać na profilu na Facebooku „Doradcy smaku” (https://www.facebook.com/DoradcaSmaku).

W ramach akcji przepisy dla pogotowia przygotować będzie między innymi Katarzyna Selenta z Granic Smaku.

Doradca Smaku 19.12.2014 08:07
@Anonim, żeby wziąć udział w akcji należy napisać na Facebooku Doradca Smaku: https://www.facebook.com/DoradcaSmaku
18.12.2014 17:16
Michel prosze o przepis na szybki świateczny obiadek co mam w lodówce? schabb w całosci ,nózki z kurczaka łopatke pieczeniowa czekam na przepis ,pozdrawiam cieplutko

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak