Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Soczyste, czerwone, pyszne i zdrowe - truskawki

Soczyste, czerwone, pyszne i zdrowe - truskawki

Chociaż sezon na truskawki dopiero rozpocznie się, to już z utęsknieniem na nie czekamy. Można wykorzystać je do przygotowania smacznych ciast i deserów, przetworów czy też zrobienia soków i kompotów. Tęsknicie już za tymi czerwonymi i soczystymi owocami?

Na przełomie maja i czerwca truskawki dostępne będą już na każdym straganie. Wtedy też możemy nacieszyć się ich smakiem i bez ograniczeń wykorzystywać je do wypieków, sałatek a nawet przygotować z nich smaczne dżemy w sam raz na zimę.

W oczekiwaniu na truskawkowy sezon zapraszam do przeczytania wpisu Zewy, która pisze w nim m.in. o ich właściwościach zdrowotnych. Nie brakuje w nim także sprawdzonych przepisów np. na truskawkowy deser i wypieki oraz pyszne przetwory.

Smacznej lektury!

Soczyste, czerwone, pyszne i zdrowe - truskawki

Torcik truskawkowy z masą budyniową autorstwa ZEWA

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.
Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

ZEWA 25.04.2016 12:21
Dziękuję :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak