Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

„Smaki Roztocza” z Prymatem, Robertem Sową i Brathankami

„Smaki Roztocza” z Prymatem, Robertem Sową i Brathankami

To wszystko już niedługo, w najbliższą sobotę w Narolu. Będzie pysznie i ciekawie. Na jarmarku zagości Miasteczko Prymat, a Robert Sowa przygotuje dla wszystkich grillowane smakołyki do skosztowania. Szczególna atrakcja to również konkurs kulinarny zaliczany do Kulinarnego Pucharu Polski, którego współorganizatorem jest gwiazda polskiej gastronomii – Krzysztof Gawlik.

Organizatorzy Jarmarku przewidzieli dla uczestników całą moc atrakcji. To wspaniała okazja, żeby skosztować potraw przyrządzonych przez Roberta Sowę z mięsa grillowanego i przepysznych sałat firmy Eisberg z dodatkiem przypraw Prymat. Znanego kucharza z pomocnikami spotkacie w imponującym tirze kulinarnym. Zaplanowano również rozłożenie namiotu Prymat, gdzie udzielane będą cenne wskazówki: jak grillować i jak wykorzystać do grillowych potraw produkty Prymatu i firmy Eisberg, producenta sałat gotowych do spożycia. Będą tam  również nieodpłatnie rozdawane książeczki z różnorodnymi przepisami na dania z grilla.

Skosztujecie smakołyków spod ręki Roberta Sowy, dowiecie się wiele o grillowaniu, ale także będziecie mieli szansę na wygraną! Przygotowano specjalne koło fortuny. Kręcąc nim, będzie można zdobyć gadżety firmy Eisberg, akcesoria kulinarne i przyprawy Prymat.

Poza atrakcjami kulinarnymi zaplanowano również między innymi konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Spod galicyjskiej strzechy”, występ zespołu „Tęgie chłopy”, a przede wszystkim koncert znanej grupy muzycznej „Brathanki”!

Rynek w Narolu

Sobota, 8 lipca, 11:00-02:00

Zapraszamy!

07.07.2017 21:29
a roztocze ma smak
bietka 07.07.2017 09:26
na pewno będzie super :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak