Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Słodkie i czerwone!

Słodkie i czerwone!

 

Pachnące latem czereśnie królują w naszych wypiekach. Dlaczego je tak uwielbiamy i co w sobie mają, że trudno się im oprzeć? O tym przeczytacie we Wpisie Tygodnia.

 

Czereśniowy sezon obfituje w słodkie wypieki. Te pyszne owoce są nie tylko deserem same w sobie, ale mogą posłużyć jako wyjątkowo wyśmienity dodatek do ciast, babeczek i innych letnich deserów. Jeśli zastanawiacie się, co z nich przygotować to koniecznie zajrzyjcie do Wpisu Tygodnia „Owoce sezonowe – czereśnie” użytkowniczki Kuchnia Marty.

 

Słodkie i czerwone!

Kuchnia Marty "Owoce sezonowe - czereśnie"

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  •  oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Czarnula666 23.06.2015 17:46
Gratuluje, wpis super! :)
Renata9 22.06.2015 15:11
Serdeczne gratulacje, fajny wpis :-)
Kuchnia Marty 22.06.2015 14:00
Dziękuję bardzo! miła niespodzianka :)
bietka 22.06.2015 13:51
gratuluję smacznego wpisu : )

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak