Sezon na piknik w Galerii Mokotów

22.05.2014
Sezon na piknik w Galerii Mokotów

Wiosna już w pełnym rozkwicie, co bezsprzecznie zwiastuje okres piknikowy. Jednak przed wspólnym biesiadowaniem na trawie, warto podpatrzeć kilka kulinarnych sztuczek. Będzie to możliwe już w najbliższą sobotę 24 maja, w Galerii Mokotów, gdzie specjalny pokaz kulinarny uświetnią dwaj popularni szefowie kuchni – Michel Moran i Robert Sowa.

Obaj panowie będą przygotowywać piknikowe dania w nowej odsłonie. Zaprezentują wiele przepisów i szybkich sposobów na skomponowanie smakowitych sosów, ale wyjątkowym daniem głównym będą grillowane piersi kaczki z gruszkami glazurowanymi w miodzie i śliwowicy z kardamonem, podane z grillowanym serem Le Rustique. Goście będą mieli okazję poznać kulinarny kunszt znanych kucharzy, wypróbować przygotowane potrawy i ocenić według własnego gustu i smaku.

Sobotnie gotowanie obędzie się w Alei Smaków, II piętrze restauracyjnym Galerii Mokotów, gdzie zlokalizowane są lokale kulinarne oferujące kuchnię z wszystkich zakątków świata. Goście wydarzenia będą mogli wziąć udział w konkursie i wygrać dwa kosze piknikowe oraz upominki firmy DUKA. Dodatkowe nagrody przekazała również sieć drogerii, Sephora.

Udostepnij:

Komentarze (1)

Ankha 22.05.2014 17:01
Żałuję, że mnie tam nie będzie, chętnie zobaczyłabym pana "Oddaj fartucha" na żywo przy palnikach...
prymat