Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Ryba na obiad

Ryba na obiad

O tym, że ryby są ważnym elementem diety, nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego zapraszam do poznania 4 przepisów Paulette17 na pyszne dania z rybą morską w roli głównej. Będzie nie tylko smacznie, ale co najważniejsze, zdrowo. Miłej lektury!

Odpowiednio przyrządzone ryby potrafią pozytywnie zaskoczyć swoim smakiem. Większość ziół – estragon, rozmaryn, koperek, majeranek czy kolendra – dobrze podkreśla ich naturalne walory i pomaga pozbyć się intensywnego zapachu tego rodzaju mięsa.

Paulette17 w swoim wpisie „Zdrowa morska ryba – słów kilka i moje propozycje” zdradza 4 sprawdzone przepisy, m.in. na dorsza pod pierzynką zapiekanego z ryżem i kotlety rybne z marchewką i pietruszką.

Zapraszam po pyszne inspiracje!

Ryba na obiad

 Dorsz pod pierzynką zapiekany z ryżem wg Paulette17

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.
Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak