Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Rusza nowa edycja programu „Doradca Smaku”

Rusza nowa edycja programu „Doradca Smaku”

1 marca na ekrany powraca program „Doradca Smaku”, a w nim codzienna dawka kulinarnych przepisów od Andrzeja Polana. „Doradca Smaku” kolejny raz będzie inspirował do eksperymentowania w kuchni i nie pozwoli na nudę na naszych talerzach. Zapraszamy do oglądania premierowych odcinków od poniedziałku do czwartku w TVN, o godz. 20.10.

Pomysły „Doradcy Smaku” na nowe dania bez wątpienia przypadną do gustu zarówno amatorom gotowania, jak i bardziej zaawansowanym w sztuce kulinarnej smakoszom. Nawet powszechnie znane klasyczne potrawy będą przyrządzone naprawdę niebanalnie. Nie zabraknie sprawdzonych, autorskich trików Andrzeja Polna. Każdy odcinek to nie tylko ciekawy przepis, który bez problemu odtworzymy  u siebie w domu, ale także zbiór praktycznych porad kulinarnych. Pełen profesjonalizm z nutką szaleństwa – taka właśnie będzie nowa edycja „Doradca Smaku”.

Pierwszy odcinek programu w TVN już w najbliższą środę, o godz. 20.10. Wszystkie przepisy z programu jak zawsze będzie można odnaleźć w serwisie DoradcaSmaku.pl.

bietka 28.02.2017 19:28
ale super, już się nie mogę doczekać :)
KORAL 28.02.2017 17:49
Już czekam :)
cookingangelika 28.02.2017 14:08
obowiązkowo będę oglądać :)
norweska20 28.02.2017 12:40
Będziemy oglądać :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak