Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Rusza Lato z Radiem

Rusza Lato z Radiem

„Lato z Radiem" to od wielu lat jedna z najatrakcyjniejszych imprez plenerowych w Polsce, która dzięki doskonałej muzyce i wspaniałej zabawie przyciąga dziesiątki tysięcy osób.

 

Oprócz koncertów muzycznych gwiazd organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne atrakcje. Na kulinarnym TIR-ze Robert Sowa będzie serwować pyszne dania, którym smaku dodaje Prymat, Kucharek i Smak. Obok degustacji pojawi się fenomenalne koło fortuny, przy którym można wygrać mnóstwo produktów i gadżetów marek. Od lat TIR i koło fortuny przyciągają ogromną liczbę zainteresowanych.

 

W każdą sobotę od 8 czerwca do 3 września zapraszamy na wakacyjną trasę koncertową Lata z Radiem. W tym roku imprezy dobędą się w: Wągrowcu, Płocku, Jaśle, Krynicy Morskiej, Świnoujściu, Stegnie, Krynicy Zdrój, Gnieźnie, Mielnie, Świeradowie Zdroju, Szczytnie i Koninie. Na koncertach zagrają m.in. Stachursky, Andrzej Piaseczny, Kombii, Patrycja Markowska, IRA i Artur Gadowski, Zbigniew Wodecki, Papa D., Blue Cafe, Kora Jackowska, Zakopower, Muniek Staszczyk, Enej, Chemia, Pectus, Paweł Kukiz i Piersi oraz wielu innych artystów.

 

Serdecznie zapraszamy do stoisk firmy Prymat podczas imprez plenerowych "Lata z Radiem".

 

Więcej informacji o "Lecie z Radiem" oraz dokładny plan trasy znajduje się TUTAJ.

 

A już w najbliższy weekend czeka na nas koncert Lata z Radiem w Wągrowcu na Stadionie Piłkarskim OSiR przy ul. Kościuszki 59. Specjalnie dla Państwa zagrają największe gwiazdy polskiej estrady: Wanda i Banda, Zbigniew Wodecki i Stachursky. A dla najmłodszych słuchaczy wystąpi Centrum Uśmiechu. Robert Sowa ze swoją ekipą przygotuje smaczne potrawy. Koncert poprowadzą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki.

 

Więcej informacji o koncercie w Wągrowcu znajduje się TUTAJ

bietka 17.06.2011 14:03
ja też wszędzie mam niestety daleko:)
Mysiunia 17.06.2011 11:12
ja niestety wszędzie mam daleko.. :( za to dziś wygrałam Jeżyka Lata z radiem:)
ben-ka 16.06.2011 23:01
Już zazdroszczę tym wszystkim co mają blisko:( świetne imprezy ...
Jolanta_P-S 16.06.2011 20:27
To mam bardzo blisko:)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak