Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Relax-ujące "Kuchenne rewolucje"

Relax-ujące "Kuchenne rewolucje"

Świat stanął w miejscu? Z pewnością w lokalu Relax, który mieści się w Chełmie i pamięta jeszcze czasy PRL-u. Kiedyś miejsce to za dnia było stołówką pracowniczą, by w nocy pełnić funkcję lokalnego dancingu. Tym razem powrót do przeszłości nie okazał się jednak niczym przyjemnym. Jedzenie pozostawia wiele do życzenia, tak jak i obsługa, która uparcie obstaje przy swoich dawnych zwyczajach w kuchni i nie chce słuchać dobrych rad doświadczonej restauratorki. Czy coś wreszcie drgnie i uda się pomóc właścicielowi, który przejął Relax w ubiegłym roku?

Walkę o dobrą kuchnię i uzdrowienie apatycznej wręcz atmosfery panującej w chełmskiej restauracji rozpoczniemy dzisiaj o 21.30 w TVN.

 

1

 

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi odcinka, jak i archiwalnych odcinków programu Kuchenne rewolucje na tvnplayer.pl

bietka 04.10.2013 20:17
było ciekawie :)
ben-ka 04.10.2013 14:17
Oglądałam ten odcinek,a że mam blisko do Chełma,to przy najbliższej okazji wstapię i sprawdzę czy nadal stosują się do zaleceń p.Magdy.Jadłospis ciekawy a baraniny juz wieki nie jadłam.......
Doradca Smaku 04.10.2013 10:13
@Ben-ka, rzeczywiście w tekst wkradł się mały chochlik :). Już poprawione :).
ben-ka 03.10.2013 16:42
hm.... chyba jakiś błąd się wkradł? albo w Chełmie i w chełmskiej ,a nie chełmińskiej albo w Chełmnie? i wtedy w chełmińskiej restauracji Relax.Ale chyba to moje strony i chodzi o Chełm w woj.Lubelskim czy tak Doradco?

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak