Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Pyszne smaki lata

Zdrowie i smaczne odżywianie nie jest nudne! Dzięki odrobinie kreatywności i łatwo dostępnym składnikom można stworzyć smaczne i ciekawe dania, które zachwycą tych, którzy mają nawet najbardziej delikatne podniebienia. W codziennej diecie bardzo ważne jest dbanie o zróżnicowany jadłospis, bogaty w cenne witaminy. Zaskocz swoją rodzinę przepisami, które smakują i wyglądają naprawdę dobrze.

Lato daje wiele możliwości smakowych. Warto z nich korzystać, tym bardziej, że jest to pora obfita w witaminy wspomagające zdrowy tryb życia.

Paulette17 prezentuje swoje propozycje na fit dania. W jej menu znalazły się: sałatka z arbuzem i fetą, mrożony jogurt jagodowy z pianką, szaszłyki drobiowe z marchewką, filet w marynacie jogurtowej, filet w szpinakowej chmurce, faszerowane filety papryka i fetą.

Smacznego!

 

Pyszne smaki lata

                                                                                              Sałatka z arbuzem i fetą, autor: paulette17

 

UWAGA!
W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.
Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.
Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Suonatar 06.06.2016 18:51
Pięknie wyglądają i do tego zdrowe :)
bietka 06.06.2016 17:05
pyszne propozycje :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak