Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Przebojowy weekend!

Przebojowy weekend!

 

 

Złote Przeboje na wakacjach już w tę sobotę w Kudowie Zdroju. O godzinie 16.00 spotykamy się na Stadionie KS Włókniarz przy ulicy Nad Potokiem, by chwilę później rozpocząć wielkie grillowanie z Robertem Sową. W programie liczne konkursy prowadzone przez Zygmunta Chajzera oraz  Piotra Jaworskiego, w których do wygrania będzie moc upominków. Zabawę dopełnią wspaniałe koncerty. Tym razem spotkamy się z Oddziałem zamkniętym, który wystąpi o godzinie 18.30 oraz gwiazdą wieczoru - Marylą Rodowicz, która pojawi się na scenie po godzinie 20.00.

 

1

 

 

Na trasie naszego kulinarnego TIR-a zostały jeszcze miasta takie jak:

27.07. Wejherowo

03.08. Kęty

10.08. Nowy Sącz

15.08. Środa Wielkopolska

24.08. Częstochowa

 

Partnerami akcji są:

Przebojowy weekend!

 

 

Przebojowy weekend!

 Tak bawiliśmy się w Kamieniu Pomorskim

 

 

4

Konspol poleca "Parówki w cieście francuskim"

3

 

 

Ale to nie koniec atrakcji przewidzianych na zbliżający się weekend. Wszystkich miłośników dobrego jedzenia zapraszamy również na wspólną zabawę do Wisły, gdzie odbywać się będzie Festiwal Kuchni Zbójnickiej.

 

20 i 21 lipca swoje niezwykłe umiejętności kulinarne prezentować będą drużyny profesjonalnych kucharzy, które walczyć będą o Złote Ciupagi podczas Konkursu Kulinarnego nominowanego do Kulinarnego Pucharu Polski. Konkurs poprowadzi gospodarz programu „Śląskie od kuchni” - Wiesław Ambros wraz z Telewizją Silesia.

 


2

 

Dla wszystkich miłośników jedzenia gospodarze przygotowali niezwykłą atrakcję – gotowanie gulaszu zbójnickiego na gigantycznej patelni. Co ciekawe, na Rynku powstanie również wioska zbójnicka a w niej czescy, słowaccy i polscy Harnasie. Zapraszamy wszystkich na pojedynki zbójnickie a także możliwość sprawdzenia swoich sił w licznych zbójnickich konkursach przy wtórze kapel. Oczywiście nie może zabraknąć również swojskiego jadła - zbójnickiej kwaśnicy gotowanej na baraninie, pajdy ze smalcem czy tradycyjnego wiślańskiego kołacza, które serwowane będą wszystkim uczestnikom wiślańskiego wydarzenia.

bietka 18.07.2013 06:50
i znowu bardzo daleko ode mnie ehhh

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak