Prymat na Urodzinach Torunia!

26.06.2017

Wakacyjna trasa Prymatu i Roberta Sowy trwa. Przemierzamy Polskę i odwiedzamy Was w miejscowościach, w których mieszkacie i spędzacie swoje urlopy. Dziękujemy Wam za kolejny już wspólnie spędzony weekend. Tradycyjnie kulinarne miasteczko Prymatu oblegały prawdziwe tłumy.

Bardzo się cieszymy, że już po raz kolejny mogliśmy poczęstować Was pysznościami grillowymi, dostarczyć przydatnej wiedzy, jak zorganizować udanego grilla oraz rozdać kolejną porcję nagród oraz gadżetów. Tym razem Prymat i Robert Sowa odwiedzili Piknik Rodzinny „W kręgu żywiołów, czyli urodziny miasta Torunia”. 

Wśród atrakcji zaplanowanych przez organizatorów znalazły się także te o kulinarnym. Strefa Prymatu to przede wszystkim ogromna otwarta kuchnia na kulinarnym tirze, z którego szczodre porcje wydawał wszystkim mistrz Robert Sowa. Znany kucharz organizował też konkursy, w których w prosty sposób można było wygrać świetne nagrody – przyprawy, gadżety oraz książki kulinarne.

Na głodnych wiedzy hostessy oczekiwały w namiocie Prymatu. Tam można było zasięgnąć cennych grillowych porad oraz otrzymać książeczki z przepisami od Prymatu oraz firmy Eisberg, producenta sałat gotowych do spożycia. Kolejną okazją do zdobycia nagród było koło fortuny Prymatu, które ani przez moment nie przestawało się kręcić. Pyszne sałaty zjedliście dzięki firmie Eisberg, która zadbała również gadżety konkursowe.

Uważnie śledźcie nasz serwis, gdyż tam na bieżąco informujemy o kolejnych imprezach z udziałem Prymatu.

Udostepnij:

Komentarze (3)

Ola1984 02.07.2017 12:01
Chętnie wzięłabym udział w wydarzeniu w Krakowie lub Katowicach :)
misia53 29.06.2017 00:46
a może w Krakowie?
anka1988 28.06.2017 16:00
czekam aż będziecie nieopodal mnie, na śląsku :)
prymat