Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Prymat i „Lato z Radiem” zapraszają na wielki cykl imprez

Prymat i „Lato z Radiem” zapraszają na wielki cykl imprez

Już w najbliższy weekend rozpoczyna się wielki cykl imprez „Lato z Radiem”. Marka Prymat będzie obecna podczas każdego z wydarzeń. Na każdego, kto przyjdzie się tam z nami spotkać, czeka moc niezapomnianych kulinarnych wrażeń. Koniecznie przeczytajcie, jakie miasta odwiedzimy i co tam na Was czeka.

Kulinarny TIR i koło fortuny

„Lato z Radiem” to wielki cykl imprez plenerowych, który co roku w okresie wakacyjnym odwiedza kolejne polskie miejscowości. Gromadzi prawdziwe tłumy i nic dziwnego. Oprócz atrakcji głównych, takich jak koncerty popularnych i lubianych zespołów muzycznych, będzie można wziąć udział w innych atrakcjach i sięgnąć po świetne gadżety i nagrody. Będzie smacznie i bardzo emocjonująco. Przysmaków przyrządzonych przez samego Mistrza Roberta Sowę będzie można spróbować, odwiedzając kulinarnego TIRA.

 

Wiele atrakcji zaplanowano także ze strony firmy eisberg, która partneruje Prymatowi podczas letnich wydarzeń. Będzie zatem można skosztować doskonałych sałat, które będą stanowiły świetny dodatek do dań serwowanych przez kucharzy w kulinarnym Tirze. W „miasteczku Prymat” zakręcić będzie można także kołem fortuny i w niezwykle prosty sposób wygrać świetne nagrody – od Prymatu i firmy eisberg, a także mnóstwo gadżetów niezbędnych na plaży i podczas wakacyjnego wypoczynku. Wiele atrakcji zaplanowano także ze strony firmy eisberg, która partneruje Prymatowi podczas letnich wydarzeń. 

Prymat i „Lato z Radiem” zapraszają na wielki cykl imprez Prymat i „Lato z Radiem” zapraszają na wielki cykl imprez

 

W „miasteczku Prymat” zakręcić będzie można także kołem fortuny i w niezwykle prosty sposób wygrać świetne nagrody – od Prymatu i firmy eisberg, a także mnóstwo gadżetów niezbędnych na plaży i podczas wakacyjnego wypoczynku.

Plan wakacyjnych eventów jest przygotowany z myślą o tym, by odwiedzić wszystkich, którzy odpoczywają w pięknych polskich miejscowościach. Start już 25 czerwca w Legionowie, a finał 28 sierpnia w Otwocku. Na łamach portalu DoradcaSmaku.pl na bieżąco pojawiać będą się aktualne informacje o tym, jak przebiega zabawa, dlatego warto obserwować portal.

Koncerty „na żywo”

„Lato z Radiem” słynie z doskonałych koncertów gwiazd. Nie zabraknie tego także podczas tegorocznej edycji. Wystąpi ponad 20 gwiazd m.in.: Arka Noego, Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Brathanki, Sarsa, Leszcze, Łzy, De Mono, Leszcze, Varius Manx, Stachursky, Ryszard Rynkowski, Patrycja Markowska, Feel, T.Love, Raz Dwa Trzy, Andrzej Piaseczny, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Afromental, Perfect, Golec uOrkiestra.

Zapraszamy, wypatrujcie nas w swoich miejscowościach oraz wszędzie tam, gdzie spędzacie urlop!

Trasa „Lata z radiem”:

25 czerwca Legionowo

26 czerwca Włocławek

2 lipca Tarnowo Podgórne

3 lipca Pruszków

9 lipca Solec Kujawski

10 lipca Inowrocław

16 lipca Miastko

17 lipca Płońsk

23 lipca Rabka Zdrój

6 sierpnia Kalisz

7 sierpnia Stegna

13 sierpnia Ciechanów

14 sierpnia Stalowa Wola

20 sierpnia Augustów

21 sierpnia Grajewo

27 sierpnia Kutno

28 sierpnia Otwock

 

 

Barbara13 26.06.2016 21:53
Super!!! Będzie w Stalowej Woli :) :) :)
Jolcia_90 23.06.2016 19:30
Popieram :)
Babeczka35 23.06.2016 12:51
Szkoda tylko, że wszędzie mam daleko:( Może by tak Rzeszów lub Krosno?
KORAL 23.06.2016 12:16
Świetna impreza.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak