Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Podwójny Wpis Tygodnia

Podwójny Wpis Tygodnia

W trakcie przerwy świątecznej pojawiło się u nas wiele ciekawych i inspirujących kulinarnie wpisów. Postanowiliśmy wyłonić dwa wpisy: „Muffinowe szaleństwo na świątecznym stole”, za sprawą którego autorka Mysiunia potwierdziła, że tradycję można łączyć z nowatorskimi pomysłami oraz „Oczyszczanie po świętach część 1.”, czyli zbiór bardzo praktycznych porad Cynowej Beaty_Łyżeczki, dzięki którym nie tylko pozbędziemy się resztek świątecznych przysmaków, ale i oczyścimy swój organizm z świątecznego obżarstwa.

 

Jeśli więc jesteście ciekawi, jakie odpowiedniki tradycyjnych polskich wypieków zaproponowała Mysiunia w swoim wpisie to zapraszamy do zajrzenia do wpisu „Muffinowe szaleństwo na świątecznym stole”.

 

1Fot. Mysiunia

 

Każdego, kto zastanawia się, jak zabrać się za oczyszczanie nie tylko swojej lodówki, ale i organizmu po świętach zapraszamy do lektury „Oczyszczanie po świętach część 1.”.

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Renata9 30.12.2013 19:01
WIELKIE GRATULACJE !
alaaa 30.12.2013 17:49
Gratulacje
IZABELA29 30.12.2013 15:11
Gratulacje

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak