Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Płatki owsiane na zdrowie

Płatki owsiane na zdrowie

Niepozorne, ale bardzo zdrowe. Tak w skrócie można opisać płatki owsiane - często nielubiane w dzieciństwie, teraz na nowo zyskują na popularności. A wszystko za sprawą wartości odżywczych owsa, który dobrze wpływa nie tylko na nasze samopoczucie i urodę, a także na odchudzanie. 

Ziarno owsa zawiera lekkostrawne białko, wartościowe tłuszcze i błonnik - to bardzo pożądane elementy diety zwłaszcza dla sportowców i osób dbających o linię. Te smaczne ziarenka potrafią wzbogacić niejeden posiłek: śniadanie, deser, a nawet obiad. Można je dodać do różnych wypieków, mlecznych zup, ale też... kotletów mielonych. Dzięki swoim prozdrowotnym właściwościom płatki owsiane w końcu zostały odczarowane i nareszcie uwzględniamy je w swoim jadłospisie.  

 

Jeśli chcecie, aby na talerzu było nie tylko smacznie, ale też zdrowo, to zapraszam do przeczytania Wpisu Tygodnia "Płatki owsiane - jedz na zdrowie" autorstwa Patrycji. Znajdziecie tam kilka pysznych przepisów z wykorzystaniem owsa. 

Płatki owsiane na zdrowie

Patrycja33 upiekła owsiane ciasteczka

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Doradca Smaku 10.10.2016 10:34
Justyna92 dziękuję za Twoją uwagę. Każdą opinia jest dla mnie ważna. Pozdrawiam, Doradca Smaku
Justyna92 04.10.2016 12:30
Wszystko fajnie tylko jak by dodawanie na bloga było prostsze bo ja dalej nie mogę wgrywać zdjęć albo nie umiem zatnie się wszystko i tyle...
Patrycja33 03.10.2016 21:01
Dziękuję :-)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak