Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Pierwsza książka najpopularniejszego vlogera kulinarnego w Polsce!

Tytuł najpopularniejszego vlogera kulinarnego zyskał już jakiś czas temu i konsekwentnie, od lat jest na szczycie popularności. Jego kanał na YouTubie śledzi ponad pół miliona osób. Piotr Ogiński inspiruje do zmian przyzwyczajeń i przełamywania smaków. Jego pierwsza książka pojawiła się w księgarniach we wrześniu. 

Męska i nowoczesna – taka właśnie jest kuchnia Piotra Ogińskiego. Już od dziesięciu lat autor vloga „Kocham gotować” pomaga rozwijać kulinarne pasje internautów. Jednak jego ambicje są o wiele większe. Teraz przyszedł czas na jego pierwszą autorską książkę.  

Książka „Kocham gotować” to zbiór 80 przepisów, w których autor wykorzystuje bogactwo ziół i przypraw. Znajdą się tu dania z charakterem takie jak indyjskie samosy, ciasto kurkumowe czy ravioli z dynią. To potrawy, które nie tylko apetycznie wyglądają, ale i obłędnie smakują. Piotr Ogiński zwraca szczególną uwagę na jakość jedzenia, dobór odpowiednich składników i staranne przygotowanie potraw. Książka „Kocham gotować” zachwyca stylowymi zdjęciami zachowanymi w minimalistycznej estetyce, wiele z nich krok po kroku pokazuje, jak przygotować pomysłowe śniadania, zaskakujące obiady i wyszukane kolacje.

Pierwsza książka najpopularniejszego vlogera kulinarnego w Polsce!

 

Piotr Ogiński inspiruje przełamywanie rutyny codziennego gotowania i zachęca do odkrywania smaków z różnych stron świata. Uwaga! Autor nie ponosi odpowiedzialności za uzależnienie czytelników od gotowania. 

Czarnula666 15.11.2015 15:02
Musze ją mieć! :-)
Monika-twin 13.11.2015 19:03
fajna ksiazka na pewno.
bietka 13.11.2015 14:00
to musi być bardzo smaczna książka :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak