Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Najradośniejsze świąteczne ciężarówki w trasie

W zeszłym tygodniu w Lublinie mroźną atmosferę zagrzały cztery świąteczne ciężarówki Coca-Cola, które zaprosiły wszystkich mieszkańców miasta do fantastycznej zabawy. A już w tym tygodniu konwój najradośniejszych ciężarówek dotrze do Wrocławia, aby tam podarować Wam i Waszym bliskim wiele radości. Trasie ciężarówek towarzyszy marka Prymat, która rozdaje aromatyczne upominki. 

Od 1 grudnia cztery popularne czerwone ciężarówki wyruszyły w trasę po Polsce, aby codziennie odwiedzać mieszkańców różnych miast, a w weekend spotkać się w jednym mieście i zaprosić wszystkich do udziału w zabawie w zorganizowanym świątecznym miasteczku Coca-Cola. W zeszły weekend konwój ciężarówek dotarł do Lublina, gdzie odbył się koncert Margaret, finalistów The Voice of Poland, zaś dla najmłodszych zagrał zespół Arka Noego. Lublinianie mogli przyłączyć się do fantastycznej zabawy i własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków” lub stworzyć spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Natomiast fani nowych technologii ustawiali się w kolejce do wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja, możliwej dzięki specjalnym okularom.

Już w nadchodzący weekend – organizator akcji Coca-Cola i marka Prymat zapraszają wszystkich wrocławian do wspólnej zabawy, które odbędzie się na ul. Legnickiej 58.

Czerwone ciężarówki przywiozą ze sobą do Wrocławia wiele atrakcji i mnóstwo fantastycznej zabawy dla całych rodzin, m.in.:
- Marka Prymat podaruje Wam świąteczne upominki, które pozwolą wyczarować niepowtarzanie aromatyczne i korzenne pyszności,
- Strefa dla najmłodszych, w której można przygotować pachnące goździkami ozdób choinkowych,
- Baśniowy pokój ze Świętym Mikołajem, w którym każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkę w postaci zdjęcia,
- Fabryka upominków, w której każdy samodzielnie może przygotować prezent dla bliskich,
- Możliwość wykonania dedykowanej puszki Coca-Cola,
- Konkursy i zabawy z nagrodami


Zapraszamy już w najbliższą sobotę (19.12) do wspaniałej zabawy! Przyjdźcie i podarujcie sobie i swoim bliskim wiele powodów do radości!

Ewa Wojtaszko 18.12.2015 16:57
byłam i ja :3

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak