Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Na fali podróżowania – kawa z NewWave i w drogę!

Na fali podróżowania – kawa z NewWave i w drogę!

Villeroy & Boch prezentuje trzecią z odsłon kolekcji NewWave Caffe Cities of the World. Tym razem na małą czarną zapraszają: Amsterdam, Moskwa, Szanghaj oraz Kapsztad – tegoroczna światowa stolica designu. A tam – kawa na Górze Stołowej – w 5 min! Tyle zajmuje podróż obrotową kolejką linową na sam szczyt oraz wypicie espresso z zielonej filiżanki limitowanej edycji. Wyprawę czas kontynuować!

 

Na fali podróżowania – kawa z NewWave i w drogę!

 

NewWave Caffe Cities of the World 

W 2014 jedziemy do Amsterdamu – najlepiej na rowerze. Pośród codziennych atrakcji: spacery wzdłuż kanałów oraz zdjęcia na tle żółtych tulipanów. Na twarzy uśmiech, na nogach trepy. O pozostałych skojarzeniach przyjemnie porozmawiać przy filiżance czegoś ciepłego. Finezyjne fale porcelany Villeroy & Boch rozbujają wyobraźnię, a każdy kolejny łyk pomoże przenieść się na mapie wyobraźni dalej i dalej – przez Rosję do Azji, a potem na Przylądek Dobrej Nadziei. Po kolei! Na moskiewskim Arbacie pijemy czaj z Bułhakowem, ale szerokim łukiem omijamy miejsce, w którym Anuszka rozlała olej. Następnie łapiemy samolot. Tak! – 9 godzin i lądujemy w największym z chińskich miast – 16 milionowym Szanghaju. Przechadzając się po moście łukowym Lupu przestajemy myśleć o mijających godzinach i wraz z kolejną kawą – w czasie i przestrzeni przenosimy się do Kapsztadu. RPA wita ogromem słońca i … amsterdamskim gwarem… – to nie halucynacje!  Wracamy do punktu wyjścia, bo miasto to zostało założone w roku 1652 przez Holenderską Kampanię Wschodnioindyjską. Jak większość kolonii, które zamieniły się w metropolie, łączy w sobie cechy kilku kultur. Kropką nad „i” będzie oczywiście kawa oraz marzenia o kolejnej wyprawie.

 

Na fali podróżowania – kawa z NewWave i w drogę!

 

Jaką kawę lubisz najbardziej?

Jeżeli mocne espresso, to idealna będzie filiżanka o mniejszej pojemności 0,10 l, duże delikatne latte wygodniej pija się w większej (0,35 l). Do każdej z nich można dobrać finezyjny spodek i wcale nie poprzestawać na jednej! Bo po pierwsze, dzięki zastosowaniu porcelany Premium, kubeczki tej linii są wytrzymałe, a po drugie – kolekcja NewWave Caffe Cities Villeroy & Boch to doskonały pomysł na prezent dla miłośników kawy i podróży. Pięknie zapakowany zestaw czterech filiżanek, to cztery razy więcej radości i kawy, która pobudzi i podtrzyma najciekawsze chwile.

 

Na fali podróżowania – kawa z NewWave i w drogę!

 

Kolorowa mapa świata

Kolekcja filiżanek NewWave Caffe Cities zabierze cię na niezapomnianą wyprawę trasą 12 miast 6 kontynentów! Podróże zaczęły się w 2012 r., od czterech europejskich stolic – Rzym, Paryż, Londyn i Berlin były na wyciagnięcie dłoni. Rok później Villeroy & Boch zaprosił do eksplorowania czterech kontynentów, reprezentowanych przez Nowy Jork, Brasilię, Sydney oraz Tokio.  Każda z prezentowanych porcelanowych edycji kolekcji NewWave Caffe Cities Villeroy & Boch operuje czterema kolorami: żółtym, zielonym, czerwonym i niebieskim oraz  niepowtarzalnym rysunkowym designem, symbolicznie charakteryzującym kolejne miasta. Tegoroczną odsłoną zieleni jest Kapsztad, uroki Amsterdamu podkreśla słoneczna żółć, Moskwę zobaczymy na niebiesko, a Szanghaj – w kojarzonej z Azją czerwieni.

Olga_SK 09.07.2014 11:21
Te kubeczki urzekają swą urodą :)
bietka 07.07.2014 08:43
piękne kubeczki :)
Renata9 05.07.2014 19:44
naprawdę świetne są te kubeczki
DorotaZ 05.07.2014 17:00
Rewelacyjne kubeczki:)
Ola1young 05.07.2014 16:03
Te kubki są bardzo śliczne :-)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak