Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Michel Moran - w drodze po Wiktora publiczności 2013

Michel Moran - w drodze po Wiktora publiczności 2013

Michel Moran został nominowany do Wiktorów 2013. Ta jedna z najbardziej prestiżowych nagród wręczana polskim osobowościom medialnym w tym roku może trafić właśnie do prowadzącego między innymi program Doradca Smaku. Zapraszamy do głosowania!

 

 

Wiktory co roku przyznawane są najwybitniejszym postaciom medialnym, które dzięki charyzmie, wiedzy, a także umiejętnościom najbardziej zapadły Polakom w pamięć.

 

W tym roku po zaszczytny tytuł Wiktora publiczności może sięgnąć Michel Moran – uwielbiany przez miliony widzów znakomity kucharz oraz prowadzący między innymi program Doradca Smaku. Michel Moran dał się poznać szerszej publiczności przede wszystkim jako niezwykle sympatyczna postać, na którą codziennie przed telewizorami czekają miliony. Od wielu miesięcy obala kulinarne mity, inspiruje oraz zachęca do eksperymentowania w kuchni i próbowania nowych smaków. Przebojem wdarł się do domów wielu z nas, a już niebawem może zdobyć statuetkę Wiktora publiczności 2013.

 

Aby oddać głos na Michela Morana wystarczy wysłać smsa na numer 7120 o treści: 2. Zgłoszenia są przyjmowane do najbliższego piątku – 28 marca – do godziny 14.00.

Koszt wysłanego smsa to 1,23 zł z VAT.

 

Uroczystość wręczenia Wiktorów będzie miała miejsce na Zamku Królewskim w Warszawie już 29 marca. Transmisja odbędzie się za pośrednictwem TVP 1 w niedzielę 30 marca o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy do oglądania i oczywiście do głosowania!

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak