Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Miasteczko Prymatu w Pacanowie, czyli tam, gdzie kozy kują

Miasteczko Prymatu w Pacanowie, czyli tam, gdzie kozy kują

"W Pacanowie kozy kują,
więc Koziołek, mądra głowa,
błąka się po całym świecie,
aby dojść do Pacanowa".


Za sprawą Koziołka Matołka o Pacanowie słyszał każdy. Jest tak znaną i ważną postacią, że doczekał się nawet własnego centrum, a mianowicie Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Już w najbliższą niedzielę, 13 sierpnia, serdecznie zapraszamy tam wszystkich na imprezę z cyklu „Rodzina to siła”.
Do Pacanowa przyjeżdża tir Prymatu, z którego mistrz kulinarny, Robert Sowa, będzie rozdawał przyrządzone przez siebie i swoją ekipę dania składające się z gotowych sałat firmy Eisberg, kawałków grillowanego mięsa, dodatków marki Smak i przypraw Prymatu. Rozłożony zostanie również specjalny namiot, w którym będzie można uzyskać wskazówki dotyczące grillowania, a także nieodpłatnie otrzymać książeczki z przepisami na dania z grilla. Nie zabraknie także koła fortuny – da ono możliwość zdobycia przeróżnych nagród: gadżetów firmy Eisberg, partnera Prymatu w czasie letniej trasy imprezowej, akcesoriów kulinarnych i produktów Prymatu.
Serdecznie wszystkich zapraszamy. Kto jest akurat w okolicy i chce się dowiedzieć, czy rzeczywiście w Pacanowie kozy kują, a tym bardziej, jeśli ktoś mieszka w pobliżu, może odwiedzić imprezę „Rodzina to siła”. Będzie ciekawie!


Szczegóły:
Niedziela, 13 sierpnia
Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie
ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów
godzina 13:00

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak