Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Miasteczko Prymat na Mistrzostwach Polski MTB

Miasteczko Prymat na Mistrzostwach Polski MTB

 

Emocje sportowe, kolarstwo górskie, najlepsi zawodnicy – czyli najważniejsza kolarska impreza w Polsce. Przez trzy dni, od 14-16 lipca, na warszawskim Ursynowie będzie można śledzić współzawodnictwo najlepszych kolarek i kolarzy w Polsce. Trzeciego dnia mistrzostw, w niedzielę, na zawodach zagości też Miasteczko Prymat.

Tyle wrażeń i emocji sprawi, że prędko wszyscy zgłodniejemy. Na pewno będziecie mieć ochotę spróbować czegoś smacznego. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do naszego ogromnego kulinarnego tira, w którym sam Robert Sowa w asyście swojej ekipy będzie przyrządzał porcje z grillowanego mięsa, gotowych sałat firmy Eisberg oraz produktów marki Smak. Nietrudno się domyślić, że warto się skusić na taki poczęstunek!

Tych, którzy lubią grillować i cenią smak grillowanych potraw, zapraszamy do namiotu Prymat, gdzie będzie można dowiedzieć się wiele o grillowaniu, przyprawianiu i użyciu wygodnych dodatków: sałat marki Eisberg i produktów Prymat. Rozdane zostaną również książeczki z przydatnymi przepisami na grilla. W Miasteczku Prymat pojawi się też specjalne koło fortuny, które da możliwość zdobycia gadżetów firmy Eisberg, akcesoriów kulinarnych i produktów Prymat.

Serdecznie zapraszamy na tę wyjątkową imprezę. Po 23 latach Mistrzostwa Polski MTB znów odbywają się w stolicy. Będzie się działo!

Niedziela, 16 lipca

Warszawa, Ursynów, ul. Pileckiego (Góra Kazury)

 

 

Ola1984 15.07.2017 10:04
Zapowiada się świetne wydarzenie, szkoda, że tak daleko, bo chętnie wzięłabym udział :)
KORAL 14.07.2017 23:59
Super ...... :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak