Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Marchew w kuchni, czyli dla każdego coś dobrego

Marchew w kuchni, czyli dla każdego coś dobrego

To nieduże pomarańczowe warzywo ma nieocenioną moc w kuchni. Marchwi nie może zabraknąć w większości zup, soków, nierzadko podawana jest też razem z zielonym groszkiem do obiadu. Co niektórzy nie mają obaw, aby wykorzystać ją do przygotowania słodkich wypieków. Efekt takich eksperymentów potrafi zaskoczyć!

Marchewka w Polsce to zaraz obok ziemniaków jedno z popularniejszych warzyw. W sklepach i na straganach można kupić ją przez cały rok, dlatego chętnie po nią sięgamy, gotując rosół na niedzielny obiad, innym razem przygotowując zdrowy sok dla swojej rodziny.

Jednak marchew w kuchni ma o wiele większe zastosowanie. Zewa we Wpisie Tygodnia „Marchewka i jej sekrety” zdradza swój sposób na jej wykorzystanie. Marchwiowe wypieki to pyszna i zdrowa odmiana, dlatego zapraszamy do poznania przepisu m.in. na smaczny sernik z tym warzywem w roli głównej.


Smacznego!

Marchew w kuchni, czyli dla każdego coś dobrego

Babka z marchewką i czekoladą autorstwa ZEWA

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.
Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

ZEWA 18.04.2016 13:24
Dziękuję bardzo :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak