Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Makaron w roli głównej

Makaron w roli głównej

Makaron w kuchni daje wiele możliwości! Można przygotować go z warzywami, grzybami, mięsem, ale też nie brakuje pomysłów na słodkie jego podania. Zapraszamy na kulinarne inspiracje z Wpisem Tygodnia!


Do niedawna makaron w kuchni polskiej wykorzystywany był głównie jako dodatek do zup. Jednak od pewnego czasu stał się bardziej popularny i zaczął być traktowany jako danie główne z rozmaitymi dodatkami, np. warzywami, mięsem, czy grzybami. I bardzo dobrze, bo obiad z makaronem w roli głównej to pomysł na pełnowartościowe, szybkie i smaczne danie. Jeśli lubicie kulinarne eksperymenty możecie pokusić się na wykorzystanie różnych kształtów, kolorów i wielkości makaronów.

Jeśli nie lubicie nudy na talerzu i poszukujecie inspiracji na smaczny obiad to polecamy Wpis Tygodnia: „Pasta i basta – czyli słów kilka o makaronach”, w którym znajdziecie wiele pysznych pomysłów od Kuchnia Marty.

Makaron w roli głównej Kilka słów o makaronach wpis Kuchnia Marty


UWAGA!
W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.


Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.
Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Kuchnia Marty 28.10.2015 09:52
Dziękuję bardzo!
Suonatar 27.10.2015 19:21
Ciekawy wpis :)
bietka 26.10.2015 14:05
wiedziałam, ż to będzie wpis tygodnia, gratuluję Marta :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak