Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

„Lato z Radiem” w ubiegły weekend przemierzyło trasę od Kalisza po nadmorską Stegnę

„Lato z Radiem” w ubiegły weekend przemierzyło trasę od Kalisza po nadmorską Stegnę

My nie czujemy jeszcze w powietrzu schyłku lata. Dla nas i organizatorów imprez z cyklu „Lato z Radiem” to dopiero połowa wakacji. Szczególnie, że zarówno w Kaliszu, jak i w nadmorskiej Stegnie, spędzając czas wśród różnorodnych atrakcji, można było sobie przypiec nos i ramiona. Było słońce, tłumy uczestników, zabawa oraz pyszne jedzenie na stoisku „Prymatu" serwowane prosto z rąk Roberta Sowy.

Aby skorzystać z letniej, beztroskiej atmosfery, świetnie pobawić się z przyjaciółmi i rodziną, na imprezy w Kaliszu i Stegnie przybyły prawdziwe tłumy. Nic dziwnego, tutaj nikt nie mógł się nudzić, a tym bardziej nikt nie odszedł pustymi rękoma. Na miasteczku „Prymatu” zgromadziło się całkiem sporo atrakcji. Były zatem hostessy, które z uśmiechem częstowały Was porcją potrzebnych w sezonie grillowym przypraw oraz porcją niezbędnej wiedzy na temat przypraw. Wielu z Was zdecydowało się zakręcić kołem fortuny i spróbować swoich sił w quizach z wiedzy o markach Prymat, Kucharek, Smak oraz Eisberg. Trzeba było nieco „ruszyć głową”, ale w efekcie wszyscy wygrywali świetne gadżety – magnesy na lodówkę od Eisberg, przyprawy Prymat i Kucharek, a także przydatne w kuchni cenne gadżety, jak garnki, noże czy kulinarne książki.

Smakowitości z rąk mistrza Sowy

W namiocie Prymat otrzymaliście solidną porcję wiedzy z zakresu przypraw oraz grillowych i letnich przepisów – można było otrzymać specjalną książeczkę wydaną przez Prymat i Eisberg. Bo przecież do każdego dobrze przyprawionego dania pasuje solidna porcja świeżej sałaty. Teorię można przekuć w praktykę we własnych domach bądź w przydomowych ogródkach, gdyż sezon grillowy trwa w najlepsze. Wszystkich, którzy zgłodnieli podczas wydarzenia, szczodrą ręką częstował przysmakami Robert Sowa wraz ze swoją ekipą. Przygotował dla Was kurczaka w kilku wariantach smakowych, do którego sypał świeżą i aromatyczną sałatkę.

„Lato z Radiem” nadal przemierza Polskę. Odwiedzajcie imprezy z cyklu, szukajcie miasteczka „Prymatu” i wspaniale się z nami bawcie. Oto plan wydarzeń:

13 sierpnia Ciechanów
14 sierpnia Stalowa Wola
20 sierpnia Augustów
21 sierpnia Grajewo
27 sierpnia Kutno
28 sierpnia Otwock

 

 

 

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak