Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

„Lato z Radiem” odwiedziło Tarnowo Podgórne oraz Pruszków

Za nami kolejne dwa wydarzenia z cyklu „Lato z Radiem”. W miejscowościach, które odwiedzamy z kulinarnym tirem Prymatu, dopisuje nie tylko pogoda. Możemy liczyć na wysoką frekwencję, za co szczególnie dziękujemy. Przynosicie ze sobą pozytywną energię i chętnie angażujecie się w zaproponowane przez nas oraz naszego partnera, markę eisberg, aktywności.

Robert Sowa w kulinarnym tirze

Z wielką radością daniami doprawionymi przyprawami Prymat z solidną porcją sałatek eisberg częstowała Was ekipa Roberta Sowy. Aby skosztować tych pyszności ustawiła się spora kolejka. Kierowaliście swoje kroki także w stronę namiotu Prymatu, gdzie nasze hostessy starały się udzielić Wam wartościowych informacji – nikt także nie odszedł z pustymi rękami. Kolejną atrakcją w Prymatowym miasteczku było koło fortuny, gdzie do wygrania była moc gadżetów od Prymatu oraz marki eisberg, producenta sałat gotowych do spożycia.

Muzyczne wydarzenie

„Lato z Radiem” jest znane także z tego, że podczas eventów odbywają się koncerty znanych polskich gwiazd. Nie zabrakło ich także w Tarnowie Podgórnym oraz Pruszkowie. Wystąpili dla Was: Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, De Mono, Natalia Schroeder oraz Sylwia Grzeszczak.

To dopiero początek

Przed nami jeszcze wiele wydarzeń z cyklu „Lato z Radiem”. Wypatrujcie nas podczas swoich letnich wypadów oraz w miejscach zamieszkania.

Trasa „Lata z radiem”:

9 lipca Solec Kujawski
10 lipca Inowrocław
16 lipca Miastko
17 lipca Płońsk
23 lipca Rabka Zdrój
6 sierpnia Kalisz
7 sierpnia Stegna
13 sierpnia Ciechanów
14 sierpnia Stalowa Wola
20 sierpnia Augustów
21 sierpnia Grajewo
27 sierpnia Kutno
28 sierpnia Otwock

 

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak