Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Kukurydza – doskonały dodatek do dań

Wiecie co łączy większość sałatek, sos meksykański i różne farsze? Kukurydza! Jest to bardzo popularny dodatek do dań, nadający smak i piękny kolor potrawom. Smakołyk ten otwiera wiele możliwości na jej przygotowanie, ponieważ w każdej formie smakuje rewelacyjnie – na ciepło, zimno, w kolbach czy w ziarenkach, a nawet gotowana lub smażona. W każdym wariancie kukurydza nada słodkiego smaku, do którego powraca się z apetytem.

 

 

Jeśli szukacie inspiracji na pyszne dania z kukurydzą w roli głównej skorzystajcie z przepisu Joli91. Są to pomysły na dania główne jak i przekąski, które urozmaicą Wasz jadłospis i zachwycą domowników.

 W swoim menu Jola91 umieściła:

  • Sałatkę makaronową z tuńczykiem
  • Leczo z chorizo i kukurydzą
  • Pastę z makreli z kukurydzą i papryką
  • Krem z młodej kukurydzy

 

 UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.
Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.
Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

 

 

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak