Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

„Kuchenne Rewolucje” w restauracji „1,2,3” w Tarnowie

„Kuchenne Rewolucje” w restauracji „1,2,3” w Tarnowie

Magda i Krzysiek postanowili spełnić swoje marzenie i założyć lokal gastronomiczny. Stwierdzili, że w Tarnowie brakuje prawdziwych restauracji, więc założyli własną, o zagadkowej nazwie „1,2,3”. Wszystko stąd, że postanowili stworzyć potrójne menu – jedno obejmujące ofertę śniadaniową, drugie – obiadową, a trzecie – serwis wieczorny.

 

Pomysł może i był trafiony, ale właściciele borykają się z najpoważniejszym z możliwych problemów, a mianowicie – brakiem klientów. Możliwe, że winne jest położenie, lokal mieści się na pierwszym piętrze i nie widać go wystarczająco dobrze z ulicy. Przez to mało kto zagląda do niego w tygodniu. Gdyby nie catering i weekendowe dancingi, prawdopodobnie byłoby już po wszystkim.
Cały budynek ma długą historię, teraz znajduje się w nim restauracja bezwzględnie wymagająca rewolucji. Co zrobić, żeby przyciągnąć klientów? Które kwestie wymagają zmiany? I wreszcie – jaką rolę odegra w tym wszystkim niezrównana i wyjątkowa prowadząca? To wszystko już dziś w kolejnym odcinku „Kuchennych Rewolucji” o 21:30 w TVN. Zapraszamy!

anka1988 01.10.2017 10:36
oglądałam i z chęcią bym pokosztowała tych dań :)
jejkuchnia 30.09.2017 08:08
Oglądałam. :)
bietka 28.09.2017 19:56
postaram się oglądać :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak