Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

„Kuchenne rewolucje” na tropie restauracji „U Dunina”

„Kuchenne rewolucje” na tropie restauracji „U Dunina”

Dawniej pełna klientów restauracja, dzisiaj świecący pustkami lokal. Co się stało, że sytuacja zmieniła się tak radykalnie? Czy „Kuchenne rewolucje” zaprowadzą tutaj porządek, którego brakuje od dawna? O tym dowiemy się już w kolejnym odcinku!

Mogłoby się wydawać, że Restauracja „U Dunina” nie powinna narzekać na brak klientów. Idealna lokalizacja – w ścisłym centrum Piotrkowa Trybunalskiego i dawniej doskonała renoma lokalu - nie przekłada się jednak na liczbę odwiedzających gości. Wszystko zmieniło się wraz z przejęciem restauracji przez Maję. Dotąd jej teściowie dbali o rozwój oferty lokalu, a ona była jedną z pracownic. Teraz przed nową restauratorką stoi wielkie wyzwanie. Musi dokonać w lokalu reorganizacji, która pozwoli jej przyciągnąć tłumy. I w tym miejscu pojawia się główny problem. Maja nie ma ani ochoty, ani energii na wprowadzanie w restauracji zmian. Brak entuzjazmu i zapału do działania przekłada się na pogarszającą się sytuację lokalu. Zamiast rewolucyjnych zmian w restauracji cały czas króluje standardowe menu i przestarzały wystrój. Jednak brak nowej koncepcji nie jest tutaj jedynym problemem. Maja nie potrafi odnaleźć się w roli właściciela, a sami pracownicy uważają, że brakuje im szefowej, która swoją twardą ręką zaprowadziłaby porządek. Czy słynna restauratorka poradzi sobie z właścicielką, która nie ma pomysłu na siebie i otwarcie przyznaje, że już się wypaliła?


Zapraszamy na  zwiastun odcinka.

„Kuchenne Rewolucje" na antenie TVN co czwartek o 20.50. Zaraz potem możecie oglądać nowy format "Kuchenne Rewolucje Powroty" na TVNplayer.pl - zobaczcie jak radzą sobie restauracje, które znacie z poprzednich sezonów.

 

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak