„Kuchenne rewolucje” na tropie Restauracji „El Fuego”

10.12.2015
„Kuchenne rewolucje” na tropie Restauracji „El Fuego”

Mogłoby się wydawać, że rodzinny interes powinien byś skazany na… sukces! Jak się okazuje, w rzeczywistości zarządzany przez bliskie sobie osoby biznes może być powodem problemów – i to poważnych! 

Właścicielka Restauracji „El Fuego” przez wiele lat mieszkała na południu Europy. Tam też zainspirowała się zwyczajem jedzenia posiłków w restauracjach przez całe rodziny. Już wtedy marzyła o tym, aby tę tradycję przenieść na grunt polski i po powrocie do kraju postanowiła ziścić swój cel.

Z pozoru wszystko wygląda idealnie. Rodzinna restauracja prowadzona wspólnie z synem i siostrą, usytuowana w pobliżu willowej dzielnicy w Rąbieniu, której wnętrza zaprojektowała sama Pani Marzena – właścicielka lokalu. Restauracja wyróżnia się białym wnętrzem, które częściowo urządzone jest stylizowanymi meblami, którym towarzyszy nowoczesna kanapa.

Piękne wnętrze i doskonała kuchnia, w której dania serwuje pasjonat kulinariów z 10-letnim doświadczeniem, okazują się jednak niewystarczające, aby przyciągnąć do lokalu tłumy. Gdzie zatem leży źródło problemów? Zatrudnieni kucharze uważają, że restauracja jest źle zarządzana, a ich szefowa za bardzo skupia się na sprawach syna i siostry, zamiast na lokalu i tym, jak zachęcić klientów do jego odwiedzania. Czy „Kuchenne rewolucje” będą potrafiły przekonać panią Marzenę do tego, że w pracy należy polegać na profesjonalistach, a niekoniecznie na ukochanej rodzinie? 

Już dzisiaj finałowa rewolucja sezonu!

Zapraszamy na zwiastun odcinka.

 

Udostepnij:

Komentarze (2)

Futka 11.12.2015 10:45
Oglądałam. Niesamowity misz masz w restauracji przed rewolucją - wystrój prowansalski, nazwa hiszpaństa, kuchnia różnorodna - europejska, świetni kucharze, a obsługa nieprzygotowana. Było ciekawie :D
bietka 10.12.2015 10:31
po tym zwiastunie, już się nie mogę doczekać do wieczora :)
prymat