Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

„Kuchenne rewolucje” na tropie Restauracji „El Fuego”

„Kuchenne rewolucje” na tropie Restauracji „El Fuego”

Mogłoby się wydawać, że rodzinny interes powinien byś skazany na… sukces! Jak się okazuje, w rzeczywistości zarządzany przez bliskie sobie osoby biznes może być powodem problemów – i to poważnych! 

Właścicielka Restauracji „El Fuego” przez wiele lat mieszkała na południu Europy. Tam też zainspirowała się zwyczajem jedzenia posiłków w restauracjach przez całe rodziny. Już wtedy marzyła o tym, aby tę tradycję przenieść na grunt polski i po powrocie do kraju postanowiła ziścić swój cel.

Z pozoru wszystko wygląda idealnie. Rodzinna restauracja prowadzona wspólnie z synem i siostrą, usytuowana w pobliżu willowej dzielnicy w Rąbieniu, której wnętrza zaprojektowała sama Pani Marzena – właścicielka lokalu. Restauracja wyróżnia się białym wnętrzem, które częściowo urządzone jest stylizowanymi meblami, którym towarzyszy nowoczesna kanapa.

Piękne wnętrze i doskonała kuchnia, w której dania serwuje pasjonat kulinariów z 10-letnim doświadczeniem, okazują się jednak niewystarczające, aby przyciągnąć do lokalu tłumy. Gdzie zatem leży źródło problemów? Zatrudnieni kucharze uważają, że restauracja jest źle zarządzana, a ich szefowa za bardzo skupia się na sprawach syna i siostry, zamiast na lokalu i tym, jak zachęcić klientów do jego odwiedzania. Czy „Kuchenne rewolucje” będą potrafiły przekonać panią Marzenę do tego, że w pracy należy polegać na profesjonalistach, a niekoniecznie na ukochanej rodzinie? 

Już dzisiaj finałowa rewolucja sezonu!

Zapraszamy na zwiastun odcinka.

 

Futka 11.12.2015 10:45
Oglądałam. Niesamowity misz masz w restauracji przed rewolucją - wystrój prowansalski, nazwa hiszpaństa, kuchnia różnorodna - europejska, świetni kucharze, a obsługa nieprzygotowana. Było ciekawie :D
bietka 10.12.2015 10:31
po tym zwiastunie, już się nie mogę doczekać do wieczora :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak