Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Którą edycję programu "Doradca Smaku" lubicie najbardziej?

Którą edycję programu "Doradca Smaku" lubicie najbardziej?

Osiem. Tyle sezonów programu Doradca Smaku powstało. W telewizji mieliście okazję zobaczyć już siedem, a jutro wraz z rozpoczęciem nowego miesiąca startuje 8 edycja.  Za nami około 350 przepisów na wyjątkowe i szybkie potrawy z programu. Każda z edycji była wyjątkowa.

Po raz pierwszy jako „Doradca Smaku” Michel Moran zadebiutował początkiem 2013 roku. Pokazał nam jak wzbogacić bliskie naszym polskim gustom kulinarnym potrawy i pokazał je w nowej odsłonie. Od razu pokochaliście Michela Morana w tym wydaniu, dlatego pojawił się w kolejnych sezonach.

W drugiej edycji „Doradca Smaku” Michel Moran pokazał nam tradycyjne potrawy kuchni europejskiej w nowej odsłonie. Obalał kulinarne mity, zdradzał kulinarne triki oraz zachęcał do eksperymentowania i próbowania nowych smaków. Podpowiedział nam jak z tych samych składników, z których przygotowujemy tradycyjne dania, możemy przygotować zupełnie nowe potrawy.

Trzeci sezon z Michelem to Wasze ulubione przepisy, które Michel odkrył na nowo. Oglądaliśmy polski krupnik, sernik na zimno czy wariacje na temat naleśników w wykonaniu Michela.

W czwartym sezonie zmienił się szef kuchni – gotował dla Was Andrzej Polan. Kuchnia polska była punktem wyjścia i inspiracją, a wiele przepisów prezentowanych w programie odwoływało się do smaków świata. Przeplatały się tutaj nie tylko wpływy europejskie, ale także orientalne.

Piąty sezon prowadził również Andrzej Polan, który wybrał proste i smaczne przepisy, ale jednocześnie oryginalne i niebanalne – co stanowi kwintesencję dobrej kuchni.

W szóstej edycji Andrzej Polan pokazał nam swoją propozycję wariacji na temat kuchni polskiej w europejskiej odsłonie. Próbowaliśmy zalewajki na maślance, domowe kiełbaski z tortillą, czy nasze ulubione śledzie… po japońsku.

W siódmym sezonie Michel Moran powrócił do kuchni Doradcy Smaku. Prowadzący pokazał nam co jesienią powinno królować na naszych stołach. Ze składników takich jak papryka, dynia, owoce leśne czy grzyby powstały wyjątkowe propozycje dań.

Tym razem, w ósmym sezonie tematem odcinków będą ulubione potrawy Michela i jego popisowe dania – na przykład jajo en meurette, sandacz z porami czy sałatka z kurczakiem i awokado. Przepisy prezentowane będą w przystępny sposób tak, aby każdy mógł we własnej kuchni przyrządzić potrawy tak jak Michel Moran.

Który sezon przypadł Wam najbardziej do gustu? Macie swoje ulubione przepisy?

 

Zapraszamy do oglądania „Doradcy Smaku"  w TVN, codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10.

motylekgoha 16.03.2018 11:05
Michel Moran :))
jejkuchnia 13.03.2018 16:41
Najbardziej lubiłam pierwszy sezon. :)
norweska20 01.03.2018 13:22
Moran z większą energią prowadził program:)
01.03.2018 12:00
Najbardziej do wypróbowania przepisów oraz najczęściej z przepisów korzystam właśnie z edycji z Michael`em Moran`em
bietka 01.03.2018 10:17
Mi program spodobał się od pierwszej edycji i bardzo lubię go oglądać i potem próbuje przepisy :)
Bożena Matuszczyk 28.02.2018 23:40
Powiem wprost dla mnie każda edycja była wspaniałą nauką kulinarną ,z któej zawsze sie czegoś nowego dowiedziaam i czegoś nowego nauczyłam . Dużo przepisów zabrałam do swojej książki. Z niektórych już korzystałam i wiem że człowiek sie przez całe życie uczy. Bardzo lubie oglądac Wasz program a mój mąż niestety jest zmuszony oglądac go ze mną.;)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak