Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

KONKURS: Mali Doradcy w kuchni

KONKURS: Mali Doradcy w kuchni

 

 

Świat dziecka jest niesamowicie kolorowy i wciągający, tak jak barwny i wesoły może być świat kulinariów. Patrząc z perspektywy naszych najmłodszych okazuje się, że gotowanie to wspaniała zabawa dla wszystkich domowników. Dzięki wspólnie przygotowywanym posiłkom dzieci dowiadują się wielu ciekawych rzeczy - odkrywają świat jedzenia, który zachęca różnymi ciekawymi smakami i zapachami. Najwspanialsze zabawy rozgrywają się najczęściej przy wyrabianiu i pieczeniu ciasta, mieszaniu, odmierzaniu i ważeniu, które daje przecież tak wiele radości. Jeśli więc lubicie wspólnie kucharzyć i tworzyć kolorowe, fantazyjne dania to musicie wziąć udział w tym konkursie. Do wygrania wspaniałe kulinarne gadżety, które pomogą rozwijać pasję do wspólnego gotowania.

 

 

1

Skrócone zasady konkursu:

1. Zaloguj się w serwisie (jeśli nie jesteś po raz pierwszy - dokonaj rejestracji).

2. Dodaj przepis dla dziecka poprzez formularz "Dodaj nowy przepis".

3. Dodając przepis zaznacz, że przepis jest dla dzieci - oznaczenie to znajduje się na samej górze formularza.

4. Pamiętaj o załączeniu wesołego zdjęcia przedstawiającego potrawę dla dzieci.

5. Po dodaniu przepisu musisz poczekać na weryfikację przepisu przez Administratora. Przepis trafia do naszej "poczekalni".

6. Wyślij na maila [email protected] wiadomość, że dodałaś/eś przepis dla dzieci i chcesz wziąć udział w konkursie. Najlepiej podaj tytuł przepisu. Jeśli dodawałaś/eś już wcześniej przepis w taki sposób i widnieje już w naszym serwisie jako "dla dzieci" wyślij nam do niego link.

7. Dopisz w mailu o jaką nagrodę chcesz walczyć.

8. W ciągu 7 dni odpowiemy na Twoje zgłoszenie. Jeśli przepis będzie prawidłowo dodany zostanie zaakceptowany - pojawi się w serwisie, dostaniesz punkty a my wyślemy do Ciebie maila, że przepis bierze udział w konkursie.

 

ZASADY KONKURSU:

 

I. Posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie DoradcaSmaku.pl.

 

II. Akceptacja regulaminu konkursu.

 

III. Zamieszczenie przez użytkownika zgłoszenia konkursowego w serwisie www.DoradcaSmaku.pl poprzez dodanie przepisu dla dzieci ze zdjęciem gotowej potrawy, która będzie propozycją odpowiedzi na zadanie konkursowe: „Mali Doradcy w kuchni ” – przygotuj danie dla dzieci wspólnie z dzieckiem w wieku 3 do 6+ lat. Dodaj zdjęcie gotowej potrawy, które prezentować będzie przygotowany wspólnie posiłek w wyjątkowo zabawny i apetyczny sposób.

 

IV. Przepis konkursowy (potrawa dla dzieci) musi się składać z minimum 5 składników.

 

V. Wysłanie zgłoszenia konkursowego informującego o dodaniu przepisu dla dzieci oraz podanie dodatkowej informacji, o jaką nagrodę się gra*. Zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected]. W konkursie udział biorą również przepisy opublikowane w serwisie DoradcaSmaku.pl w dowolnym terminie.

 

VI. Użytkownik może wysłać maksymalnie 5 zgłoszeń konkursowych.

 

VII. Warunkiem rozwiązania konkursu jest nadesłanie minimum 6 zgłoszeń konkursowych.

 

*Prosimy o podanie pełnej nazwy nagrody. Wszystkie nagrody w konkursie są wymienione poniżej.

 

WAŻNE INFORMACJE:

 

1. Weryfikacja przepisów konkursowych. Wszystkie zgłoszone w konkursie przepisy dla dzieci, nim zostaną zakwalifikowane do konkursu i opublikowane w serwisie przechodzą wewnętrzną weryfikację w naszym systemie. Administracja serwisu  potwierdza pozytywną weryfikację i przyjęcie zgłoszenia konkursowego poprzez opublikowanie przepisu na stronie i wysłanie maila do uczestnika konkursu.

 

2. Czas weryfikacji każdego przepisu konkursowego następuje do tygodnia czasu od momentu zgłoszenia go do konkursu (decyduje data wysłania wiadomości drogą mailową do administracji serwisu na adres [email protected]).

 

3. Brak pozytywnej weryfikacji zgłoszonego przepisu, jest równoznaczny z brakiem publikacji w serwisie oraz informacją zwrotną do osoby, która dany przepis zgłaszała o nie zakwalifikowaniu przepisu do konkursu.

 

4. Wcześniej (tj. w dowolnym wcześniejszym terminie) dodane do serwisu przepisy dla dzieci, które przeszły pozytywnie wewnętrzną weryfikację  i zostały opublikowane w Doradcy Smaku mogą zostać zgłoszone do konkursu za pomocą linka kierującego do przepisu.

 

VII. Czas trwania Konkursu: od 29.04.2013 do 31.05.2013 r.

 

 

Nasze jury wybierze 6 najciekawszych przepisów. Zwycięzcy otrzymają:

 

Oraz w zależności od wyboru nagrody:

 

1

Zestaw do pieczenia dla dzieci

3+ lat

11 elementów przyda się każdemu, małemu pomocnikowi kuchennemu, który wraz z rodzicem (lub samodzielnie) chętnie przygotuje pyszne, małe co nieco. W zestawie znajdują się: 4 foremki do wycinania ciastek, 1 elastyczna forma do ciasta (babka), 1 prostokątna forma do ciasta, 1 forma do ciasta (4 muffiny), stalowa rózga do jajek, drewniany wałek do ciasta, dwie silikonowe szpatuły z drewnianymi rączkami. Form do ciasta można używać w piekarniku. Elementy drewniane mogą być czyszczone w zmywarce.

 

2

Fartuszek dla dzieci 

3-7 lat

Sympatyczny lew, urocza małpka, wesoła zebra oraz inne piękne zwierzątka umilą mu czas spędzony w kuchni. Fartuszek kuchenny w wersji uniwersalnej (dla dziewczynki i dla chłopca). Fartuszek wykonany jest w 100% z bawełny. Tkanina i barwniki użyte do produkcji materiału są bezpieczne dla skóry dziecka. Fartuszek można przetrzeć wilgotną szmatką lub prać w pralce przy użyciu standardowych środków czyszczących (ale nie polecamy używania wybielacza).

Fartuszek w rozmiarze 57 x 42 cm idealnie pasuje na dzieci w wieku 3-7 lat. Z przodu fartuszka znajduje się praktyczna kieszonka, w którą dziecko może schować swoje skarby.

4

Szpatułka - gąsienica dla dzieci

6+ lat

Mieszanie stanie się dużo większą frajdą dla dziecka jeśli będzie mogło pomóc Ci zabawną szpatułką gąsieniczką. Szptaułka wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (rączka) oraz silikonu odpornego na działanie wysokiej temperatury. Produkt można myć w zmywarce. Długość szpatuły: 30 cm. Idealnie pasuje do rączek dziecka.

5

Zestaw – Miarka wieloryb i łyżeczka płetwonurek dla dzieci

6+ lat

Odmierzanie sypkich i płynnych produktów stanie się dużo większą frajdą dla dziecka jeśli będzie mogło pomóc Ci zabawną miarką i łyżeczką. Zestaw składa się z jednej miarki w kształce wieloryba oraz jednej łyżeczki w kształcie płetwonurka. Produkty wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Produkty można myć w zmywarce. Idealnie pasują do rączek dziecka.

 

6

Trzepaczka do jajek – żyrafa dla dzieci

6+ lat

Ubijanie piany na sztywno stanie się dużo większą frajdą dla dziecka jeśli będzie mogło pomóc Ci zabawną rózgą do jajek. Urocza żyrafa stanie się nierozłącznym towarzyszem dziecka w kuchni. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz stali nierdzewnej. Produkt można myć w zmywarce. Wysokość: 30 cm. Idealnie pasuje do rączek dziecka.

7

Wałek do ciasta - aligator dla dzieci

6+ lat

Wałkowanie ciasta stanie się dużo prostsze dla dziecka jeśli wyposażysz je w wałek pasujący do jego rączek. Wałkowanie aligatorem to zapowiedź pięknej i fascynującej przygody kulinarnej dla małego pomocnika. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz warstwy nieprzywierającej. Wałek można myć w zmywarce. Idealnie pasuje do małych rączek dziecka.

Gorąco zapraszamy do wspólnej zabawy!

Doradca Smaku 31.05.2013 14:33
@Anonim - w zasadach konkursu oraz w regulaminie piszemy, że przedział wiekowy jest od 3 do 6+, co oznacza, że dotyczy to zarówno 6-latków jak i dzieci starszych (powyżej 6 lat) :). Pozdrawiamy
30.05.2013 19:58
Dlaczego dzieci tylko do 6 lat, mój synek ma prawie 8, uwielbia kucharzyć i strasznie spodobał mu się zestaw do pieczenia :-( może by rozszerzyć zakres wiekowy....
wyattearp 16.05.2013 13:59
no szkoda nie mam dzieci ,ale życzę POWODZENIA :)
w mojej kuchni 07.05.2013 21:07
super pomysł dla dzieci...
bietka 06.05.2013 12:30
bardzo fajne gadżety do wygrania :)
PaniMISIOWA 30.04.2013 22:11
Ja będę gotować z córką szwagra. Także pozyczajcie dzieci od znajomych i rodziny ;-)
IZABELA29 30.04.2013 08:33
mój ma 8 lat i tez czasami do kuchni przybiegnie coś pomóc
Noruas 29.04.2013 23:38
hmm... kto mi dziecko pożyczy?:>
Kasia36 29.04.2013 20:50
nagrody super, szkoda że nie mam dzieci :)
PaniMISIOWA 29.04.2013 18:48
PS. Mój synek ma 2 latka i woli się bawić kuchnią i garnkami niż warsztacikiem! Synek mamusi :-)
PaniMISIOWA 29.04.2013 18:47
Cudne te nagrody!!!
czekoladka_m 29.04.2013 18:44
Mój synek ma 5 lat i uwielbia ze mną gotować:):) Świetna zabawa!
leonowie 29.04.2013 16:55
wietny konkurs, córa ma dopiero 2 lata, ale chrzesnica juz prawie 4 i uwielbia szperac w makaronach , máce itp:)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak