Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Kolejny sezon "Kuchennych rewolucji" od dziś w TVN

Kolejny sezon "Kuchennych rewolucji" od dziś w TVN

Przed nami 11 sezon „Kuchennych Rewolucji”. Tym razem znana restauratorka zmierzyć się będzie musiała z najtrudniejszymi rewolucjami. W pierwszym odcinku odwiedzimy Sandomierz oraz zobaczymy rewolucję w kubańskiej restauracji. 

Restauracja jest położona w samym centrum miasta, jej oryginalny wystrój nawiązuje do kubańskich klimatów a kuchnia jest całkiem niezła. W czym tkwi w takim razie problem? Czy chodzi o kelnerki, czy może o kucharza? A może to właściciele, którzy nie potrafią zarządzać? Tutaj pomoże Pani Magda Gessler, ale nie wszyscy będą traktować ją poważnie...

Zapraszamy do śledzenia kolejnych odcinków nowego sezonu „Kuchennych rewolucji", w którym nie zabraknie emocji.

Emisja: czwartek, godz. 21.30 TVN, powtórki - sobota, godz. 18.00.

 

 

 

 

06.03.2015 19:23
Całe te Kuchenne Rewolucje z Sandomierza to najgorszy w historii programu odcinek. Mega nudny wszystko kręciło się wokół kelnerki Jagódki i szczerze gdyby nie ona to już kompletne flaki z olejem by były. Zastanawiałam się czym było to spowodowane i jedyne co przychodzi do głowy to to , że Pani Magda nie miała do czego się czepic i tego można pogratulować to się chwali. Chociaz dla widzów, którzy przyzwyczajeni są do dynamiki programu pierwszy odcinek nowego sezonu pozostawil pewien niedosyt. Miejmy nadzieję, że w kolejnych odcinkach będzie się działo.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak