Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Kierunek: rozgrzewające posiłki

Kierunek: rozgrzewające posiłki

Szukacie pomysłów na rozgrzewające posiłki? To świetnie! Zapraszamy na apetyczny i rozgrzewający Wpis Tygodnia w wydaniu Dollce. Zainspirujcie się smakowitymi przepisami, które pozwolą wzbogacić jesienne menu. 


Lecza, gulasze i inne smakołyki to dania, które nie tylko doskonale smakują, ale też rozgrzewają. Dlatego w okresie jesienno-zimowym swoje menu warto wzbogacić właśnie o takie potrawy. Należy też pamiętać o tym, aby na kuchennych półkach zagościła cała gama rozgrzewających przypraw, które sprawią, że przygotowane dania będą miały niezwykły aromat, a Wy dużo energii!

Tych, którzy poszukują kulinarnych inspiracji na pyszne i rozgrzewające potrawy zapraszamy na Wpis Tygodnia: „Jesień na talerzu”, w którym znajdziecie wiele propozycji dań od Dollce – idealnych na jesień. Miłej lektury!

 

Kierunek: rozgrzewające posiłki

Jesień na talerzu wpis Dollce o rozgrzewających posiłkach 

 

 

UWAGA! 

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.
Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

dollce 02.11.2015 10:55
Dziękuję bardzo ;)
bietka 02.11.2015 08:48
gratuluję wpisu tygodnia :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak