Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Jedz kolorowo! Sprawdź jaki kolor pasuje do Twojej diety

Jedz kolorowo! Sprawdź jaki kolor pasuje do Twojej diety

 

Czy zwracasz uwagę na wygląd jedzenia znajdującego się na Twoim talerzu? Od dziś na pewno pomyślisz, jak dobrać na nim odpowiedni wachlarz witamin. Zapraszamy na Wpis Tygodnia.

 

Jeśli nie zwracasz jeszcze uwagi na to, jak się odżywiasz, to koniecznie musisz to zmienić. Zachowanie „kolorowej diety” można potraktować w kategorii wyzwania i postanowienia noworocznego zarazem. Aby dowiedzieć się więcej, jak dobierać produkty według koloru zapraszamy do przeczytania naszego Wpisu Tygodnia: „Czy barwa jedzenia ma znaczenie? Odkryj moc 6 kolorów owoców i warzyw!” użytkownika Dollce.

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  •  oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak