Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Jak przygotować sycący krem?

Jak przygotować sycący krem?

Uwielbiam warzywne kremy, szczególnie gdy przygotowane są z produktów sezonowych. O tej porze roku, co prawda, nie ma dużego wyboru, ale nawet teraz, oczekując na wiosnę, można na sklepowych półkach znaleźć coś dobrego. Jeśli zastanawiacie się, jaki krem przygotować na najbliższy obiad, skorzystajcie z nowych pomysłów!
Aromatyczny krem z dodatkiem kilku grzanek lub ptysiowego groszku może okazać się naprawdę sycący. I zaspokoi nasz głód na drugą połowę dnia, bez konieczności przygotowania kolejnego dania. Sprawdźcie sami!

 

Zapraszam do przeczytania Wpisu Tygodnia "Pożywne zupy krem" autorstwa Anka1988, gdzie znajdziecie przepisy na sycące, aromatyczne zupy.

Jak przygotować sycący krem?

Anka1988 zaprasza na pyszne zupy.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak