Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Impreza w Pacanowie za nami

Impreza w Pacanowie za nami

W niedzielę w Pacanowie odbyła się kolejna impreza z letniej trasy Prymatu. Do miejscowości, znanej przede wszystkim za sprawą Koziołka Matołka, zawitało miasteczko Prymat. Pojawił się imponujący tir z Robertem Sową, specjalny kulinarny namiot, a także słynne już koło fortuny. Wszystko to towarzyszyło imprezie z cyklu „Rodzina to siła”.

Było ciekawie, wesoło i oczywiście smacznie. Impreza była skierowana przede wszystkim do rodzin i faktycznie pojawiły się tłumy zarówno tych dużych, jak i małych. Podczas wydarzenia można było skosztować przysmaków przygotowanych przez samego Roberta Sowę z mieszanek sałat firmy Eisberg, mięsa z grilla, produktów marki Smak, a także przypraw Prymat. Każdy mógł się także dowiedzieć wielu ciekawych i przydatnych rzeczy o grillowaniu, a także zdobyć cenne nagrody. Od koła fortuny nikt nie odchodził z pustymi rękami!
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział. Na pewno nikt nie żałuje, bo było warto! Kolejne imprezy już niedługo, będziemy o nich informować w serwisie.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak