Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

III TURA KONKURSU STARTUJE – ZAPYTAJ O… RYBY

III TURA KONKURSU STARTUJE – ZAPYTAJ O… RYBY

Już od dzisiaj aż do soboty do godziny 9:00 możecie zadawać nurtujące Was pytania o dania rybne! Przypominamy, że najbardziej ciekawe i inspirujące zostaną nagrodzone punktami w Serwisie oraz Zestawem przypraw Prymat.


Chociaż ryby są smaczne i bardzo zdrowe, to spora część osób z nich rezygnuje w swoim menu albo wybiera te najprostsze. Powód? Wydaje nam się, że dania rybne są skomplikowane w przygotowaniu.


Już od teraz aż do soboty do godziny 9:00 macie okazję zapytać o swoje ulubione gatunki ryb. Jeśli chcecie przygotować dorsza, sandacza a może po prostu śledzia, ale nie wiecie w jaki sposób go podać – to zapraszamy do konkursu! Wy zadajecie nurtujące Was pytania, my wybieramy 5 najciekawszych i nagradzamy punktami w Serwisie i Zestawami przypraw Prymat. Co więcej, na Wasze pytania udzieli odpowiedzi doskonały Szef Kuchni – Robert Sowa!


Zachęcamy do przesyłania swoich zgłoszeń w formie własnego zdjęcia z załączonym pytaniem w formie tekstowej oraz jako video. Istnieje też możliwość przesyłania swoich zgłoszeń konkursowych w formie samego tekstu. W zależności od nadesłanej formy zgłoszenia Laureaci mogą otrzymać:
- Zestaw przypraw Prymat i 2000 punktów do wykorzystania w Serwisie otrzymają Laureaci, którzy prześlą swoje zgłoszenie w formie video.
- Zestaw przypraw Prymat i 1000 punktów do wykorzystania w Serwisie otrzymają Laureaci, którzy prześlą swoje zgłoszenie w formie zdjęcia z załączonym pytaniem w formie tekstowej.
- 600 punktów do wykorzystania w Serwisie otrzymają Laureaci, którzy prześlą swoje zgłoszenie w formie tekstu.
Zapraszamy do zabawy!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12.12.2015.

ZASADY KONKURSU:
1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu konkursu.
2. Wysłanie zgłoszenia konkursowego poprzez jedną z możliwych dróg dostarczenia:
a) Wysłanie maila na pocztę elektroniczną: [email protected]
b) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku na Facebooku https://www.facebook.com/DoradcaSmaku pod postem konkursowym dotyczącym poszczególnej tury, w której Uczestnik będzie brał udział;
c) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku na Instagramie https://www.instagram.com/explore/tags/doradcasmaku/ pod postem konkursowym dotyczącym poszczególnej tury, w której Uczestnik będzie brał udział; użytkownik powinien oznaczyć wpis konkursowy hasztagiem #odkrywamyszekretgotowania
d) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku pod aktualnością zapowiadającą poszczególną turę konkursu.
Zgłoszenia opublikowane w innych miejscach niż powyżej nie będą brane pod uwagę.
3. W zgłoszeniu powinno znaleźć się:
a) Pytanie dotyczące tematu przewodniego konkursu.
b) Uczestnik może zgłosić swoje pytanie w trzech akceptowalnych formach:
- Filmu, w którym Uczestnik zada pytanie dotyczące tematu przewodniego konkursu.
- Zdjęcia przedstawiające twarz Uczestnika oraz pytania w formie tekstowej dotyczące tematu przewodniego konkursu.
- Pytanie w formie tekstowej dotyczące tematu przewodniego konkursu.
Szczegółowe informacje w REGULAMINIE.

 

Wiesława1 14.12.2015 11:27
Dziekuję za nagrodę.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak