Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

III Festiwal Zaklęte w Dyni

III Festiwal Zaklęte w Dyni

 

Już po raz trzeci Kraków będzie świętował nadejście sezonu na dynię. 21 września zapraszamy wszystkich miłośników dyń i dobrej zabawy do Krakowa na Festiwal Zaklęte w Dyni.

 

Po raz trzeci mieszkańcy Małopolski zgromadzą się na Festiwalu Zaklęte w Dyni, aby wspólnie wziąć udział w konkursach na najpiękniejszą dynię („Dyniowe cudeńka), bezpłatnych warsztatach z carvingu (rzeźbienia w dyniach) a także degustacji dyniowych potraw.

Przedsmakiem imprezy są warsztaty, które dla wszystkich chętnych odbędą się 20 września. Poprowadzą je mistrzowie z Krakowskiej Szkoły Restauratorów, którzy zapoznają uczestników z rozmaitymi technikami rzeźbienia w warzywach i owocach. Z kolei finał Festiwalu zapowiedziany na 21 września zgromadzi wszystkich miłośników, aby wspólnie w atmosferze dobrej zabawy świętować nadejście sezonu na dynię. W tym dniu poznamy między innymi wyniki konkursów (do których zgłaszać można się było do 18 września). Ciesząc oczy niezwykłymi aranżacjami wykonanymi z dyni będziemy mieli także szansę wziąć udział w licznych rodzinnych konkursach, a także przejść się po stoiskach z lokalnym rękodziełem. Na przybyłych czeka ponadto degustacja potraw z dyni. Serdecznie zapraszamy.

 

Co: III Festiwal Zaklęte w Dyni

Gdzie: Kraków, Park Ratuszowy w Nowej Hucie

Kiedy: 21.09.2014

O której: 12.00-16.00

 

Wstęp wolny

Więcej szczegółów na ZakleteWdyni.pl

 

III Festiwal Zaklęte w Dyni

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak