Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

II Tura konkursu! Zadaj pytanie o ... rośliny strączkowe!

II Tura konkursu! Zadaj pytanie o ... rośliny strączkowe!

Spożywanie roślin strączkowych jest bardzo popularne zwłaszcza wśród amatorów kuchni wegetariańskiej. Jedząc soczewicę czy cieciorkę, dostarczamy organizmowi wartościowego białka. Wszyscy Ci, którzy chcieliby urozmaicić swoją dietę, powinni na stałe wprowadzić do swojego menu rośliny strączkowe. Jak je jednak doprawiać i z czym je jeść? A może nurtuje Cię, jak długo je gotować? Te i wiele innych pytań możesz zadać w Konkursie, a najlepsze dwa będą nagrodzone! 

Zapytaj Roberta Sowę o różne sposoby przygotowywania, np. soczewicy lub cieciorki. Rośliny strączkowe mogą być problematyczne w gotowaniu, dlatego jeśli masz jakieś pytania o soczewicę, koniecznie weź udział w konkursie „Odkrywamy sekrety gotowania”. Jest to doskonała okazja, by uzyskać odpowiedź od najlepszego z ekspertów – Roberta Sowy – na antenie telewizji Polsat, w programie „Mój przepis na…”.

Na najlepsze 2 pytania odpowie szef kuchni – Robert Sowa! Ponadto Laureaci otrzymają 600 punktów w serwisie Doradca Smaku oraz Zestaw przypraw Prymat.

Aby wziąć udział w Konkursie, wystarczy przysłać do nas pytanie w formie tekstowej wraz ze zdjęciem autora. Konkurs jest podzielony na 12 kategorii tematycznych, a każdy temat odnosi się do innego zagadnienia kulinarnego.
Rozstrzygnięcie Konkursu i wyłonienie wszystkich zwycięzców już 7 lipca!

ZASADY KONKURSU:
1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu konkursu.
2. Wysłanie zgłoszenia konkursowego odbywa się poprzez jedną z możliwych dróg dostarczenia: 
a) Wysłanie maila na pocztę elektroniczną: [email protected] 
b) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku na Facebooku https://www.facebook.com/DoradcaSmaku pod postem konkursowym dotyczącym poszczególnej tury, w której Uczestnik będzie brał udział;
Zgłoszenia opublikowane w innych miejscach niż powyżej nie będą brane pod uwagę.
3. W zgłoszeniu powinno znaleźć się: 
a) Pytanie dotyczące tematu przewodniego konkursu.
b) Zdjęcia przedstawiające twarz Uczestnika 
4. Uczestnik konkursu może zostać laureatem maksymalnie dwa razy.
5. Uczestnik konkursu może wysłać dowolną liczbę zgłoszeń w czasie trwania całego konkursu, jak również w poszczególnych jego turach.
Szczegółowe informacje w REGULAMINIE

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak