Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

I Kuchnia Społeczna w Bielsku-Białej

I Kuchnia Społeczna w Bielsku-Białej

 

 

Jeśli jesteś „typem poszukującym” i uwielbiasz eksperymenty w kuchni, a twoim motto jest „żyj zdrowo”, to ta inicjatywa z pewnością Cię zainteresuje. W Bielsku-Białej rusza pierwszy z cyklu spotkań Kuchni Społecznej.

 

1

 

Jak informują organizatorzy na swojej stronie:

Ideą Kuchni Społecznej, inicjatywy powstającej w wielu polskich miastach, jest cykliczne spotykanie się wielu ludzi przy tak ważnym momencie codziennej egzystencji, jakim jest czas posiłku. Podczas comiesięcznych spotkań uczestnicy dzielą się ze sobą nie tylko przygotowanymi potrawami, ale również myślami, doświadczeniami, poglądami i pomysłami.

Bielska Kuchnia Społeczna będzie odbywać się raz w miesiącu, w niedzielne popołudnia, w kawiarni Galerii Bielskiej BWA. Spotkania połączone będą z projekcjami, wykładami, dyskusjami, warsztatami, a także wymianą rzeczy.

 

 

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia Kuchni Społecznej. Nowe smaki poznawać będzie można od godziny 16.00 w niedzielę (29.09) w budynku Galerii Bielskiej BWA. Dodatkową atrakcją popołudnia będzie projekcja filmu „Making the Connection”.

Więcej szczegółów znajdziecie na www.galeriabielska.pl

bietka 27.09.2013 18:28
i znowu ominą mnie atrakcje, a takie spotkanie musi być bardzo interesujące :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak