Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Gotuj z najlepszymi - książka kulinarna z akcji Mistrz Smaku już w sprzedaży!

Gotuj z najlepszymi - książka kulinarna z akcji Mistrz Smaku już w sprzedaży!

Od 6 grudnia dostępna jest w sprzedaży książka kulinarna "Gotuj z najlepszymi – autorskie przepisy uczestników i jurorów akcji Mistrz Smaku". W publikacji zebrano 100 najlepszych przepisów, na które składają się autorskie propozycje jurorów – Roberta Sowy i Michela Moran oraz uczestników akcji.

W każdym domu mamy osoby, które nie tylko świetnie gotują, lecz także dzięki swojej pasji pozytywnie wpływają na innych. Zbierają ich przy rodzinnym stole, uczą, jak jeść zdrowo i różnorodnie, tworzą piękne wspomnienia… Mama, dzięki której do dziś pamiętasz smaki z dzieciństwa, babcia, która robi najlepsze pierogi na świecie, mąż – mistrz grilla, córka – miłośniczka kuchni wegetariańskiej, sąsiadka, u której zawsze pachnie domowym ciastem. Są jednymi z nas. Zarażają bliskich swoją miłością do gotowania, dają radość, tworzą magiczną atmosferę. Telewizja TVN i marka Prymat chcieli docenić wszystkich tych, dzięki którym ludzie spotykają się przy wspólnym stole. Znaleźli twórców niezapomnianych smaków, łączących się z najpiękniejszymi wspomnieniami – z dzieciństwem, wyjątkowym spotkaniem, ważnym wydarzeniem. We wspólnej akcji wydobyli z cienia prawdziwych Mistrzów Smaku. Ludzi, którzy przez gotowanie wywarli na innych pozytywny wpływ.

W książce znalazły się zarówno przepisy ekspertów: Michela Moran i Roberta Sowy, jak i propozycje dań przesłane przez uczestników akcji Mistrz Smaku. Apetyczne potrawy zostały podane w towarzystwie przypraw marki Prymat oraz dodatków marki Smak. Dochód ze sprzedaży książki zostanie przekazany na konto Fundacji TVN - Nie jesteś sam. 

Gotuj z najlepszymi - książka kulinarna z akcji Mistrz Smaku już w sprzedaży!

Diana Rusiłowicz 13.12.2017 18:01
Popieram Renataj! Ps. Gdzie można nabyć książkę? Czy akcja "Mistrz Smaku" to ta co była ponad rok temu i nagrodą miał być m.in. przepis podany w tv?
bietka 08.12.2017 09:09
Dziękuję Doradco za odpowiedź :)
Bożena Matuszczyk 07.12.2017 22:32
Fajna książka i na pewno super przepisy . Warto sie skusić i mieć na swojej półce. Fajnie by było jakby jeszcze autografy były.
Doradca Smaku 07.12.2017 16:09
@bietka Cena książki to 39,90 zł.
Renataj 07.12.2017 11:19
DS a może tak na święta wrzucisz kilkadziesiąt egzemplarzy do katalogu nagród ?
bietka 07.12.2017 10:10
Super książka, a jaka jest jej cena ?

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak