Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

GaleriaPrzepisow.pl - nowy serwis kulinarny

GaleriaPrzepisow.pl - nowy serwis kulinarny

Wybierz coś dla siebie, kierując się pomysłami użytkowników. GaleriaPrzepisow.pl to kolejny projekt po DoradcaSmaku.pl, który ma na celu zrzeszanie kulinarnej społeczności. W serwisie znajduje się blisko 50 000 przepisów z apetycznymi zdjęciami. Teraz w łatwiejszy i wygodniejszy sposób można wybierać propozycje spośród dziesiątek tysięcy przepisów.

 

GaleriaPrzepisow.pl pozwala na przeglądanie przepisów w wygodnej formie – na ekranie widoczne są jedynie zdjęcia oraz nazwy przepisów, układające się w fantazyjną mozaikę. Dzięki takiej formie można szybko wybrać przepis na podstawie sposobu, w jaki został zaprezentowany. GaleriaPrzepisow.pl to wyjątkowe narzędzie, które pozwoli w końcu wybrać coś dla siebie. Zaawansowana wyszukiwarka pozwala na precyzyjne wyszukiwanie na podstawie wielu kryteriów – od poziomu zaawansowania, poprzez czas przygotowania, aż po rodzaj kuchni świata.

 

Wejdź już dziś w apetyczny świat Galerii Przepisów – stwórz własną księgę przepisów i przypinaj ulubione zdjęcia do kulinarnego albumu.

 

 

1

 

 

Szukajcie nas na www.GaleriaPrzepisow.pl

 

A już wkrótce przewodnik po Galerii Przepisów!

IZABELA29 23.11.2011 20:30
potwierdzam super smacznie to wszystko wygląda.
BernadettaP 23.11.2011 17:16
Rewelacyjna jest ta stronka :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak