Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Gadżetomania: Wyjątkowo lekki blender do musów i chłodników

Gadżetomania: Wyjątkowo lekki blender do musów i chłodników

Warto sięgnąć po blender z nowej linii ErgoMixx Bosch. Przygotowywanie posiłków staje się nie tylko szybkie, ale również wyjątkowo wygodne. Miękkie uchwyty, duże przyciski oraz niezwykła lekkość urządzeń z nowej serii marki Bosch, to synonim przyjemności, jaką od tej pory niesie ze sobą praca w kuchni. 

 

Gadżetomania: Wyjątkowo lekki blender do musów i chłodników Dzięki specjalnej budowie noża QuattroBlade, na który składają się cztery ostrza miksujące, przyrządzenie potrawy staje się wyjątkowe łatwe i szybkie. Efekt wyjątkowo kremowej i aksamitnej konsystencji dania to zasługa przede wszystkim specjalnego kształtu ostrza, który sprawia, że składniki są błyskawicznie zagarniane do środka, zapewniając perfekcyjne efekty miksowania w ciągu kilku sekund. 

Poza szybkim efektem pracy na uwagę zasługuje również obudowa blendera. Pokryty powłoką SoftTouch specjalny kształt urządzenia, idealnie układa się w dłoni, podnosząc komfort i bezpieczeństwo użytkowania, a umiejscowiony w centralnie przycisk TURBO pozwoli szybko i wygodnie zmaksymalizować moc blendera. Poza turbo-przyspieszeniem pracy, sprzęt wyposażono również w regulację obrotów, która gwarantuje zawsze idealny efekt pracy i najwyższą jakość przyrządzonej potrawy. Dzięki wielu wymiennym końcówkom blender jest gotowy do realizacji wszelkich zadań kulinarnych, przed nim postawionych. Poza popularnymi koktajlami i drinkami, bez problemu przygotuje także delikatne i dokładnie rozdrobnione jedzenie dla dzieci, dressing do sałatek, zupy-kremy i musy. Nieoceniony w kuchni okaże się tez rozdrabniacz, w który wyposażone są wybrane modele blenderów ErgoMixx. Dzięki niemu bez trudu rozdrobnisz zioła, cebulę, a nawet mięso, utrzesz ser, rozkruszysz lód do drinków, poszatkujesz warzywa, czy przygotujesz ciasto naleśnikowe.

 

Gadżetomania: Wyjątkowo lekki blender do musów i chłodników

 

O lekkości mieszania

Wyjątkowo ciche i jednocześnie lekkie miksery ręczne z serii ErgoMixx zapewniają nie tylko perfekcyjne efekty wypieków, ale również komfort, dzięki któremu praca w kuchni staje się prawdziwą przyjemnością. Łatwe manewrowanie mikserem zapewnia ergonomiczny kształt uchwytu, którego powierzchnia została pokryta powłoką SoftTouch. Poza lekkością, niską wagą i miękkim uchwytem, miksery wyróżniają się także tzw. multizadaniowością. Część z nich wyposażona została w końcówki typowe dla blenderów, np. w stopę, czyniąc z miksera sprzęt, przy pomocy którego zrealizujemy każdy przepis kulinarny. Rozdrabniacz, w połączeniu z przyciskiem TURBO, bez problemu poradzi sobie z przygotowaniem mięs, warzyw, owoców, a nawet orzechów i migdałów.  Dodatkową pomocą w mieszaniu, miksowaniu i przecieraniu jest także stojak z misą, będący na wyposażeniu niektórych modeli. To wszystko sprawia, że miksery ErgoMixx stają się nieodzownymi pomocnikami w codziennym gotowaniu.

Gadżetomania: Wyjątkowo lekki blender do musów i chłodników

 

 

Zmiksuj pyszne potrawy z Blenderem ErgoMixx :

 

Gadżetomania: Wyjątkowo lekki blender do musów i chłodników

IwonaDD 23.06.2013 18:55
bez blendera w mojej kuchni ani rusz, polecam Bosha - niezawodny sprzęt!!!
Mniam 23.06.2013 12:24
Marzy mi się profesjonalny blender.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak