Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Gadżetomania: Sztuka grillowania w mieście

Gadżetomania: Sztuka grillowania w mieście

Leniwe, ciepłe popołudnie na świeżym powietrzu, zielona trawa pod stopami, aromat grillowanych potraw miło łechce nosek – cóż więcej trzeba do pełni szczęścia?

Grill w mieście

Czasem jednak niełatwo wyrwać się za miasto i znaleźć kawałek trawy na wspólne grillowanie z przyjaciółmi. W takich chwilach marzymy o przenośnym grillu, który nie dymi i działa bezzapachowo – tak, byśmy mogli go używać również w mieście – na balkonie, przed domem czy w mieszkaniu… Świetnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest LotusGrill - można go używać praktycznie wszędzie – a zwłaszcza na balkonie czy tarasie Ty kontrolujesz temperaturę, a LotusGrill jest gotowy do u użycia w 3 minuty. 

Tego nie zrobisz z tradycyjnym grillem!

Specjalna pokrywa LotusGrill z wbudowanym termometrem pozwala na precyzyjne utrzymanie temperatury grillowania, którą reguluje się za pomocą prostego pokrętła. Pokrywa szczelnie przylega do urządzenia, zamykając ciepło i wzmacniając proces przyrządzania nawet grubszych porcji steków czy indyka, a wszystkie naturalne soki i aromaty wchłaniają się do grillowanych dań. To gwarantuje intensywny i niepowtarzalny smak potraw.

Koniec sezonu grillowego?

Po 3 miesiącach żałujemy, że sezon grillowy kończy się tak szybko. Dlatego też w takich warunkach idealnie sprawdzi się LotusGrill, który może towarzyszyć Ci przez cały rok, dlatego bez względu na pogodę i porę dnia, ciesz się ulubionymi daniami z rusztu.

 

Gadżetomania: Sztuka grillowania w mieście

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak