Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Gadżetomania: Kosz piknikowy

Gadżetomania: Kosz piknikowy

Przygotowanie pikniku nie wymaga wielkich umiejętności. Najlepiej wybrać do tego celu urokliwe miejsce na trawie, na przykład w parku, co jest typowe dla wielu krajów Europy. W Polsce doskonałym miejscem będzie polanka nad brzegiem jeziora, nad rzeką czy inne przyjemne miejsce.

 

Gadżetomania: Kosz piknikowy

 

Piknikowanie zwykle odbywa się w rodzinnym gronie, ale to również doskonały pomysł na romantyczne tête-à-tête czy też okazja do większego spotkania ze znajomymi i przyjaciółmi. Na pikniku obowiązuje kilka zasad, a raczej atrybutów, które stworzą atmosferę. Musi pojawić się koniecznie kosz z piknikowymi rarytasami, koc, na którym można usiąść i zjeść posiłek, dobry nastrój oraz... pogoda. Ta ostatnia jest tu nieodzowna.

 

Menu na piknik nie musi być wyszukane, wystarczą kanapki, sałatka, ciasto, świeże, sezonowe owoce i napoje. Można tez przygotować mnóstwo atrakcyjnych i bardziej wyszukanych potraw, które łatwo zabrać ze sobą na piknik. Aby je wygodnie przetransportować, warto zaopatrzyć się w kosz piknikowy, który pozwoli zorganizować zarówno przewiezienie jedzenia, jaki i zastawy piknikowej. Wiele koszy jest wyposażonych w specjalne, lekkie zastawy stołowe oraz termoizolację, która w ciepły dzień zapewni świeżość przygotowanych potraw.

 

Gadżetomania: Kosz piknikowy

 

Zatem jak tylko wyjdzie wyjedzie słońce – zapraszamy nie tylko do grillowania, ale też piknikowania.

bietka 01.07.2013 10:08
przydałby sie taki kosz piknikowy :)
caralajna 29.06.2013 19:57
w tym roku plaga komarów może zniechęcić do spacerów tym bardziej pikników, w moim przypadku nie pomaga żaden spray.. ale co ja narzekam, w Stanach spustoszenie szerzą jakieś szalone mrówki.
Rafał10 29.06.2013 17:28
W tym roku jeszcze nie byliśmy na pikniku... Za to w tamtym kilka nam się udało miło spędzić, jednym który zostanie długo w mojej pamięci jest romantyczny tête-à-tête :) Czyli mam rozumieć sezon piknikowy czas rozpocząć :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak