Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Festiwal "Zaklęte w dyni..." w Krakowie

Festiwal "Zaklęte w dyni..." w Krakowie

 

 

22 września, w niedzielę w godzinach od 14.00 do 18.00, w centrum Nowej Huty (teren zielony przy os. Centrum E) odbędzie się plenerowa impreza finałowa Festiwalu Zaklęte w Dyni. Ubiegłoroczna edycja Festiwalu przyciągnęła wielu mieszkańców Krakowa i okolicznych gmin. Dlatego też w tym roku, Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty oraz Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta poszerzyli program Festiwalu, a do udziału w dyniowych konkursach, które są jednym z głównych punktów programu zaprosili nie tylko osoby indywidualne lecz również rodziny i instytucje.

 

1

 

Konkurs „Dyniowe cudeńka” przeznaczony dla każdego miłośnika dynizakłada oryginalne wykorzystanie dyni jako tworzywa plastycznego, pomysłowość aranżacji, a także ogólny wyraz artystyczny.

Natomiast „Dynia jaka jest, każdy widzi” to konkurs adresowany do hodowców i pasjonatów, którzy mogą pochwalić się dyniowym okazem o imponującej wielkości, oryginalnym kształcie czy kolorze.

 

2

 

Ale Zaklęte w Dyni to nie tylko konkursy. Podczas imprezy każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Wśród licznych atrakcji znajdziemy w programie między innymi: dyniowy kącik gier i zabaw, dynię na sportowo (rodzinne konkursy sprawnościowe), czytanie z dynią w tle, pokazy kulinarne, degustacje dyniowych przysmaków, a także kiermasz biżuterii. Wszystko to pod hasłem dyniowych inspiracji!

Więcej na temat Festiwalu Zaklęte w Dyni znajdziecie TUTAJ

 

Dla kulinarnych zapaleńców mamy również wyjątkową niespodziankę - e-book "Dynia - Królowa Jesiennej Kuchni" z pysznymi, dyniowymi przepisami! Darmowa książka kulinarna dla wszystkich spragnionych dyniowych inspiracji.

 

Ksiazka_Dynia-Krolowa_Jesiennej_Kuchni.pdf

bietka 20.09.2013 19:08
następna super imprezka :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak