Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Energia na cały dzień!

Energia na cały dzień!

 

Złe samopoczucie, osłabienie i dekoncentracja? To Wam nie grozi, jeśli już z samego rana zjecie pożywne śniadanie. Jak je przygotować? To proste po przeczytaniu Wpisu Tygodnia :).

 

Aby mieć siłę podejmować codzienne wyzwania trzeba skumulować w sobie mnóstwo energii. Tę energię z rana dostarczamy sobie sami w postaci śniadania, które jak pewnie spora część z Was przyzna przygotowuje i zjada w pośpiechu. Dodatkowo śniadanie takie najczęściej jest bardzo skromne i ubogie w witaminy. Dlatego zmieńmy to! Postarajmy się, by nasz dzień zaczął się od czegoś wyjątkowo pożywnego. A gdy przychodzi weekend można zaszaleć – wtedy śniadanie można zamieć w prawdziwą ucztę. Zobaczcie, jak tego dokonać – wszystko znajdziecie we Wpisie Tygodnia użytkowniczki Ewa „Śniadanie na weekend”.

 

Energia na cały dzień!

Wpis Tygodnia "Śniadanie na weekend"

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  •  oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Ewa 27.07.2015 14:29
Dzięki dziewczyny i dziękuję za wyróżnienie :)
bietka 27.07.2015 13:28
super wpis gratuluję :)
Konczi 27.07.2015 12:42
Ewa przepyszny wpis :) Gratuluję :-)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak