Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Co ugotował Michel Moran w ostatnim odcinku? SPRAWDŹ

Dzisiaj pierwszy odcinek kolejnego sezonu „Kuchennych Rewolucji”!

Dzisiaj pierwszy odcinek kolejnego sezonu „Kuchennych Rewolucji”!

Już dzisiaj rusza kolejny sezon „Kuchennych Rewolucji”. Emitowany od 2010 roku program, w którym prowadząca przybywa do restauracji pogrążonych w kłopotach i wpada na genialne pomysły, jak uratować właścicieli przed bankructwem, cieszy się niezwykłą popularnością wśród widzów. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu lokalowi, który wymaga odnowy. Dziś poznamy historię miejsca, które po okresie względnej stabilizacji przeżywa kryzys.

W tym odcinku charyzmatyczna prowadząca przybywa do pizzerii „Sale & Pepe”. Założyło ją dwóch przyjaciół, z których jeden niespodziewanie się wycofał. Dawid został sam z całą inwestycją na głowie. Pomogła mu Dorota. Wszystko zaczęło się układać, jednak kiedy zdecydowali się zatrudnić pracowników, pojawiły się problemy. Okazało się, że zarządzanie ludźmi może być trudniejsze niż robienie wszystkiego samemu.

Czy to sytuacja bez wyjścia? Czy restauratorce uda się zaradzić problemom w lokalu? Kto na tym zyska, a kto straci? Tego wszystkiego dowiecie się już dzisiaj. Zapraszamy: 21:30, TVN!

jejkuchnia 08.09.2017 15:25
Muszę obejrzeć na tvn player. :)
bietka 07.09.2017 19:58
Postaram się oglądać :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak